Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzéstervben tudnátok segíteni?

Edzéstervben tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy nincs időm mert rohannom kell az oviba. Tavaly szeptemberben kezdtem a fegyenccel, de most januárban átnyargaltam a súlyzós edzésre a sárga kapszulát követve. Jó is volt a 3 napos a-b-a elosztás de most változtattam.


Hátfő, mell 3 gyakorlat 3x10-12

Kedd, bicepsz-tricepsz 2 gyakorlat mindkettőből és 3x10-12

Szerda, láb széria mint a fenti

Csütörtök, váll széria mint a fenti

Péntek, hát, mint a hétfő

Hasra otthon edzek, amennyi megy


Ez így tűrhető vagy hogy kéne változtassak.?



2014. szept. 8. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem tűrhető.

az enyém ilyen :

Hétfő:Bicepsz,tricepsz,váll

Kedd:mell,has

Szerda:pihenő nap

Csütörtök:hát

Péntek:láb

Két-három feladatsort csinálok, piramisban, elkezdem kicsi súllyal és sok ismétléssel aztán növelem a súlyt és csökkentem az ismétlést.

2014. szept. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Melledzést követő napon nem jó tricepszeni, illetve tricepsz edzés utáni napon sem jó mellezni.


Egyébként ha eddig egy háromnapos ABAB felosztást követtél, akkor most az lenne a logikus ha egy háromnapos teljesen osztott edzésfelosztást követnél, nem pedig egy ötnaposat.


Hétfő: Hát, mell

Szerda: Láb

Péntek: Váll, kar


Hétfő: Hát, váll

Szerda: Láb

Péntek: Mell, kar


Hétfő: Váll, mell

Szerda: Láb

Péntek: Hát, kar


Hétfő: Hát, bicepsz, alkar

Szerda: Láb

Péntek: Váll, mell, tricepsz


Mindegyiknél mehet a hasazás hétfőn és pénteken, de akár szerdán is. Vádlizás szintén mehet akár mindhárom alkalommal is (igény szerint).

2014. szept. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Köszi a válaszokat.! :)


1. válaszoló: A piramist azt mindenképp kipróbálom, mától. Logikusnak tűnik mert nagyobb súllyal tudok edzeni és nagyobb terhelést tudok adni.


LekvárosPadlásajtó: Teljesen igazad van, mert ez lenne a célszerű de csak 20 percem van edzeni, egy perccel sem több. Viszont a tricepszet és a mellt nem fogom egymás utáni napra tenni, jó ötlet. Felcserélem a keddet a szerdával és mától kipróbálom ezt is.

Azt hiszem a kettőtök tanácsát kombinálom az lesz a nyerő :)

2014. szept. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!