Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó lesz ez így?

- palilaci - kérdése:

Jó lesz ez így?

Figyelt kérdés

Kolis vagyok. Hétfőn, Kedden, Szerdán, Csütörtökön van lehetőségem edzeni. Tömeget növelek az étrend már megvan+az alap kiegészítők.


Edzésterv:


Hétfő:

Fekvenyomás 12-10-8-6-8-10-12


Fekvőtámasz nehezítve súllyal

3x10-12


Tárogatás ferde padon

2-3x15


Lábemelés függeszkedve 3x10


Hídtartás egy kézzel bukásig



Kedd:

Húzódzkodás súllyal

4x amennyi megy, bukásig


T-rudas evezés

12-10-8-6-8-10-12


Felhúzás

ICF 5x5


Fűrészelés

3x10


Vádli állva 3x15


vádli ülve 4x20



Szerda:


Guggolás

ICF 5x5


lábtoló

12-10-8-6-8-10-12


Kitörés 2-3 sorozat bukásig súllyal


Mellről nyomás súllyal

12-10-8-6-8-10-12


Állighúzás

3x10-12



Csütörtök


Tolódzkodás

4x amennyi megy


Húzódzkodás szűkfogással

3x amennyi megy


Tricepsznyújtás állva

4x8


Bicepsz állva franciarúddal

3x10


Csigán letolás

3x10


Kalapács bicepsz

2x8-10


lábemelés

3x10


Hídtartás egy kézzel bukásig.



Az lenne a kérdésem ha kedden felhúzok, szerdán pedig guggolok az nem fog e bezavarni a regenerálódásba? Vagy ha szerdán válllazok akkor azt a csütörtöki tolódzkodás nem fogja e befolyásolni a váll regenerációját? A 4 napos egyhuzamban történő edzés pedig nem lesz hosszútávon túledzés?



2014. szept. 6. 11:33
 1/6 Rozcsa válasza:
Szerintem fölösleges ennyit edzened.Elég kevesebb is.
2014. szept. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem már ott nem jó az egész, hogy egyfolytában négy napot akarsz edzeni. Jobb volna egy háromnapos felosztás.
2014. szept. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mint írtam ezen a 4 napon van lehetőségem edzeni. Ti mit tanácsoltok hogyan osszam fel?
2014. szept. 6. 11:50
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha hétfőn lenne egy Váll-Hát, kedden pedig csak hasazás lenne de az nagyon keményen, aztán szerda Láb-vádli, csütörtökön Mell-Kar (kimaradna a tolódzkodás tricepsznél) az úgy már rendben lenne?
2014. szept. 6. 12:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez így egy teljesen jó felosztás, csak azt a keddi hasazást tedd be hétfőre és csütörtökre, és a kedd legyen pihenőnap.

tök felesleges hasazni lemenni a terembe, annál többet ér ha pihentedet az idegrendszeredet.

A hasazás egyébként sem kell, hogy meghosszabbítsa az edzést, hétfőn és csütörtökön is mehetnek szétszórt sorozatok, vagyis a sorozatok közötti pihenőidőben hasazol.

2014. szept. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hétfő: Hát, váll, has

Szerda: Láb

Csütörtök: Mell, kar, has


ennyi..

2014. szept. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!