Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hétfőtől ez lenne az edzésterv...

Hétfőtől ez lenne az edzéstervem, szerintetek jó lesz?

Figyelt kérdés

Hétfő:mell,bic,tricepsz

Szerda:Láb

Péntek:Hát vall,este karate

Szombat:Karate

Futás van péntek,szombaton karatén meg olyankor megy a fekvő meg néha helyette a trx. Még egy futást melyik napra tegyek? Amúgy csak 4 km de időre.

Kondiba meg kisebb súllyal edzenék pl: fekvenyomás 80 kgba 4*10 vagy ti a kondiba is milyen ismétléseket csinálnátok? Amúgy én kb 85-87 kiló vagyok. Segítséget előre is köszönöm



2014. szept. 5. 21:27
 1/3 A kérdező kommentje:
kaja amúgy megvan,meg ha egy két kiló lemenne az se baj,és nem ma kezdtem csak fő a változatosság :) csak eddig kondiztam
2014. szept. 5. 21:39
 2/3 anonim ***** válasza:
Jól néz ki, de majd meglátod, hogy válik be. Futást tehetsz pl keddre is. Ha zsírt akarsz leadni, akkor kalória mínuszban kell lenned, de a fehérje legyen meg 2-2,5g x ttkg, mert különben izomvesztés lesz, főleg sok intenzív futással.
2014. szept. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 davii válasza:
Mell, bicepsz, tricepsz sok egyutt szerintem. A lab melle tedd be a bicepszet.
2015. jan. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!