Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szója vagy tojás?

Szója vagy tojás?

Figyelt kérdés

Sajnos tejérzékeny vagyok szóval a tejsavó illetve a kevert fehérjék nem jöhetnek szóba nálam :S

A kérdésem az lenne hogy van-e lényeges különbség a két protein "alapanyag" közt?

A szóját próbáltam már, mármint ez az 1 kilós bohóckodás ment eddig... és most terveztem beruházni valami komolyabb adagra 4-6 kg-ra és akkor már gondoltam kikérem a véleményeteket:)

Természetesen mindez étrend mellett!


2014. aug. 15. 18:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Egyértelműen tojás. Tejsavó után ár/érték arányban a legjobb, mivel tejsavó áron (legyen mondjuk sztenderd 3800ft/kg az ízesítetlen wpc80) alul nem kapni állati fehérjét. Tojásproteint pedig már 4300-ért kapsz kilóját.


Szóját, borsót, ilyesmit érdemes elfelejteni, a marha drága is meg kollagénből is van, a tejsavó izolátumok drágák.

2014. aug. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 tap bela ***** válasza:

tojás,

ha marha akkor hús-marha, de keresd a szilárd étkezésben a növényit is.


tépkiegben szója nuku, marha nuku,

2014. aug. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A tejes-húsos emberek általában utálják a szóját (én is ilyen vagyok, ezért mennék tojással vagy méginkább marhafehérjével). Ennek oka szimplán az, hogy a tej az finom a szója meg sz_r ízű. :) Ez teljesen független attól, hogy neked mi a jó. Magadra hallgass, ne a divatra!
2014. aug. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A tojás.

Amúgy meg, ha elmész a boltba/piacra mondjuk paradicsomot venni, mert az "egészséges" életmód akkor elárulom, hogy földet se látott és érlelővel érlelik. Még a magyar termelők is! Ennyire megnyugtatlak, mert saját szememmel láttam. A húst meg hippóval átmossák. A hippó meg milyen? Rákkeltő az is. Na akkor most féljünk a szójától meg a kollagénes marha fehérjeportól. A fehér kenyeret nem is kell mondanom. Drága a teljes kiőrlésű, de azzal jobban jár az ember.

2014. aug. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem jobb az semmivel...
2014. aug. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Persze tejsavó párti vagyok, csak kérdezőnek nem lehet.
2014. aug. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!