Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szója vagy tojás?

Szója vagy tojás?

Figyelt kérdés

Sajnos tejérzékeny vagyok szóval a tejsavó illetve a kevert fehérjék nem jöhetnek szóba nálam :S

A kérdésem az lenne hogy van-e lényeges különbség a két protein "alapanyag" közt?

A szóját próbáltam már, mármint ez az 1 kilós bohóckodás ment eddig... és most terveztem beruházni valami komolyabb adagra 4-6 kg-ra és akkor már gondoltam kikérem a véleményeteket:)

Természetesen mindez étrend mellett!


2014. aug. 15. 18:01
1 2
 1/16 dirtboy ***** válasza:
tojás de amúgy létezik más variáció is nem csak ez a kettő
2014. aug. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen? Például?
2014. aug. 15. 18:04
 3/16 anonim ***** válasza:
Marha (tudom hogy nem olyan frankó), borsó (nemtudom mennyire jó, meg még elég ritka), illetve ha a laktóz a gond, akkor tejsavó hidrolizátum.
2014. aug. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

például a beef


amúgy ha a szójától nincs instant hányingered (nem egy kiló tehát fél 3/4 havi adag után) akkor neked anyagilag is jobb

2014. aug. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nincs bajom igazából a szójával sőt, még finomnak is tartottam, lehet azért mert sokat ettem már belőle.

Ha nem szólnak olyan hatalmas ellenérvek ellene akkor az ára miatt megfontolnám, bár gondolom nem hiába a szója a legolcsóbb...

2014. aug. 15. 18:17
 6/16 anonim ***** válasza:

Hopp, a hidrót elírtam, a laktóz mentes az izolátum (pl biotech iso whey zero)


Végül is a szója is teljes értékű fehérje, annyi csak, hogy abból kicsivel több kell ha jól tudom, mert nehezebben hasznosúl.

2014. aug. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Sajnos nem laktóz hanem tejfehérje érzékeny vagyok és ugye ha whey-t iszok akkor nemsoká irány a wc...:D

Értem. Hát az hogy kicsit többet kell inni... nem vág földhöz... árához képest:)

2014. aug. 15. 18:22
 8/16 dirtboy ***** válasza:
a marha is jó pl de én úgy gondoltam hogy nem feltétlen kell csak tápkiegben gondolkozni,pl húst is lehet enni helyette vagy rendes tojást enni.
2014. aug. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az is igaz :D Ezen a gyorsfelszívódás dolgon nem hiszem hogy olyan sok múlna, gyors ch meg attól mehet edzés után.
2014. aug. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Értem, csak igazából lehet kényelmesebb néha egy turmixot legurítani... mondjuk egy étkezés helyett.
2014. aug. 15. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!