Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan merítsek még több erőt...

Hogyan merítsek még több erőt és akaratot ha ezt csinálják velem?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve hogy meguntam hogy szar vagyok és nincs rajtam izom, ezért elkezdtem kondizni.

Kipróbáltam mindenféle tervet, sokan segítettek, lassan megy is mivel naturálba csinálom, de a tudat hogy ott vannak mellettem a kigyúrt emberek akik lenéznek és cikiznek hogy milyen szar vagyok, eléggé elveszik még azt a kis önbizalmamat is ami van :'(

Nagyon bánt a dolog hogy nem soványnak születtem, és többet kell tennem azért hogy elfogadjanak mint másoknak.

Kockahasam soha nem lesz, mert annyira nem tudom levinni a testzsír%-omat (most 23%), ez is bánt. Mellemen a zsír még ott van, hiába nő alatta az izom. Hasam hiába erős már, kocka nincsen, és nem is látszik, max ha ugrálok akkor kirajzolódik hogy van ott valami.


Segítsetek ! Honnan merítsek még erőt hogy jobb legyek ha folyamatosan azt látom hallom és érzem hogy mindenki engem néz és fikáznak csak ?



2014. aug. 13. 16:13
1 2
 1/13 HarciCsiga ***** válasza:
55%

Nézzél Kathi Bécis Videókat :D


Kedvencem tőle, amikor felteszi, Krisztiánnak a kérdését idézem: "Döntsd, el mi akarsz lenni bajnok vagy BUZ*?"


Ez mindent összefoglal a sportról szerintem rinyálsz mint egy kislány ha problémád akad vagy megmutatod hogy mi is rejlik benned valójában. Bár ilyen hozzájárulással nem sokra számítok tőled és azt sem csodálom hogy lenéznek ha ott is így viselkedsz remélem nem sértődsz meg :)

2014. aug. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Rendben, vettem, értelek. Első lépésben fejezd be az önsajnálatot, ha edzésen vagy csak a gyakorlatokra koncentrálj, csináld pontosan, zárd ki a külvilágot.


Tartsd a célon a szemed, nem csak a teremben hanem az életben is. Tedd meg amit meg kell tenned.

Nézd át újra az étrendedet és az edzésedet, ehhez segítség az ingyen letölthető "A sárga kapszula" c. könyv.

2014. aug. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vagy meríts erőt abból, hogy lenéznek és megmutatod nekik!!
2014. aug. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

fogadd meg a pszichológus tanácsát-

http://www.youtube.com/watch?v=2Lpdry_sIgo

2014. aug. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kellene csinálnod egy normális érendet, és akkor még kockás hasad is lehet.
2014. aug. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

hmm.. szerinted akik a konditeremben vannak, eleve így néztek ki amikor odamentek? Nekik is van benne gondolom munkájuk, na meg ugye, mint köztudott nem egy szteroidot is nyomat. Ami persze nagy butaság, mert amikor abbahagyják az edzést, leeresztenek, mint egy lufi, ez is tény.


Szerintem becsülendő, hogy valaki mindenféle szer nélkül kitartóan edz. Aki ezt lenézi, szerintem nagyon primitív ember. Úgyhogy, ha valaki, akkor Te egészen nyugodtan emelt fővel járhatsz, és nem Te, hanem ők azok, akik lenézendők.


Egyébként, én úgy tudom, a kondizás, ahogyan írtad is, növeli az izmokat, erősít, viszont fogyni nemigazán lehet tőle. A diétás étrend mellett a futás az, ami igazán fogyaszt. Ez tapasztalat + szakember (azért nem írom mert elfelejtettem pontosan mi is a foglalkozása :$ - személyi edző vagy vmi ilyesmi :P) ismerősöm is ezt javasolta.


Szóval ha ennyire kitartó voltál eddig is, érdemes a kondi mellett a futásnak is adnod 1 évet - és a futók ráadásul nem olyan gyökerek.

2014. aug. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 HarciCsiga ***** válasza:
Utolsó csak egy dologra válaszolj nekem ha nem értesz hozzá hanem az egyik ismerősöd ért hozzá akkor miért akarsz másnak tanácsot adni? (Nekem van könyvtáros ismerősöm ettől függetlenül mégsem fogok jobban érteni a szépirodalomhoz)
2014. aug. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kedves 6os remélem a "szerek" alatt nem a táplálékkiegre gondolsz. Ha pedig nem értessz hozzá, minek kommentelsz?


Kérdező! Magadért csinálod, nem másokért. Ezért szard le őket. Lehet hogy a terembe többel nyomnak fekve, de a viselkedésükből itélve az életben kis nyominger szardarabok, csak a kondiban kemények mert ott élik ki magukat.

2014. aug. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hát rendben emberek köszi a biztatást.

Úgyis ideje lett volna keresni egy új termet, mert ez picit zsúfolt :D


Meglátom mit tudok máshogy összehozni. Köszi !

2014. aug. 13. 18:10
 10/13 anonim ***** válasza:

Jó diéta és zsírégető edzés a kulcs a kockahashoz. Mind a kettő kitartást igényel de a diétánál kezdődik az egész. Nem tudom most milyen az étrended, de a cukros kajákat édességeket hanyagolni kell. Rájuk se nézz! Bevásárláskor eleve csak olyan ételeket rakjál a kosárba aminek alacsony a zsír és cukor tartalma. Innentől kezdve már csak a megfelelő fehérje és szénhidrát arányra kell figyelni.

Ha rendszeresen csinálod a zsírégető edzéseket akkor meglátod épp olyan látványosan fog rólad lemenni a zsír mint ahogy jöttek az izmok a gyúrástól. Igazából izomépítés is az edzéshez illő étrenddel megy csak igazán. Ha gond volt a kajával, akkor nem csoda, hogy nehezebb eredményeket elérni.


Kitartást és mutasd meg nekik már csak azért is!

2014. aug. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!