Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez az étrend jó?

Ez az étrend jó?

Figyelt kérdés

Az étrendemet főleg teljes kiörlésű kenyérből, túróból, tonhalból, rizsből, csirkéből állítottam össze. 60kg vagyok, a szénhidrátot 3g/ttkg-mal számoltam. Ezeket sikerült jól beállítanom, de a kalória nem jó.

fehérje: 148g, ebből 119 állati eredetű.

szénhidrát: 177g

zsír: 36,47g

energia: 1771 kcal


Ez inkább szálkásító étrendre sikerült, mint tömegelőre, ugye? Hogyan tudnám növelni a kalóriabevitelem? Milyen kajákat rakjak bele? Akárhogy próbálom, ha több kalóriát próbálok belerakni, a szénhidrát és a fehérje is több lesz 180 és 120 grammnál. Szeptembertől fogom elkezdeni az edzést. Szerintetek az mennyire jó ötlet, hogy szálkásító étrenddel kezdek 1 hónapig+edzés+futás, bicózás, hogy leadjak pár kilót, mondjuk 60-ról 57-re, majd utána kezdjek el tömegelni?



2014. aug. 11. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
3 kgért felesleges. Tömegnövelésnél ha megvan a testsúlyodra kimért tápanyagmennyiség akkor nőni fogsz. De chból keveslem azt a 3g/tstmget.
2014. aug. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
shop.bodybuilderen olvastam, hogy könnyen hízóknak 3g kell, meg hogy figyelni kell, hogy 0,3 kiló jöjjön fel hetente, ha nem jön, akkor több kell, ha 0,5 jön, akkor meg vissza kell venni. Vagy nem így van?
2014. aug. 11. 22:27
 3/4 anonim ***** válasza:
azt nem írtad hogy könnyen hízol:) de igen, így van
2014. aug. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2014. aug. 12. 17:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!