Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez az edzésterv megfelel egy...

Ez az edzésterv megfelel egy 14 éves gyereknek?

Figyelt kérdés

186 cm körül vagyok, 86 kg-os súllyal(ennek sajnos többsége zsír) . Ezzel az edzéssel a fogyás lenne a fő célom. Az edzések után fehérjét bevinni 4-5 főtt tojással gondoltam. Illetve megpróbálnék minél többször csirkemellet enni, de ugye nem én főzök itthon így nehéz :D

Fehérje készítményeket nem igazán szeretnék szedni.


Hétfő: 2x10 tricepsznyújtás, 2x10 fekvenyomás, 2x10 bicepsz egykezes súlyzóval, 2x10 csuklófelhúzás, 2x10 guggolás

kedd: 1 óra biciklizés

Szerda: 2x10 tricepsznyújtás, 2x10 fekvenyomás, 2x10 bicepsz egykezes súlyzóval, 2x10 csuklófelhúzás 2x10 guggolás

Csütörtök: 1 óra biciklizés

Péntek: 2x10 fekvőtámasz, 5 húzódzkodás, 2x10 guggolás 2x10 hasprés, hídtartás

Szombat: 1 óra biciklizés

Vasárnap: -


Chipsekről, süteményekről, fehér kenyérről, üdítőkről már leszoktam, csak vizet iszok és próbálok minél egészségesebben étkezni. Most edzenék először súlyzóval. Mindig előttem lenne egy videó hogy hogyan is kéne jól kivitelezni a gyakorlatokat.



2014. júl. 27. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lenne megfelelő ha ehhez hasonlú csak sokkal ésszerübb edzéstervet kéne ajánlanék akkor írd be googleba hogy kezdő átmozgató edzésterv
2014. júl. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A biciklizés jó, de fogyni szálkásító diétával és mozgással tudsz. Egyszerre nem megy igazán a fogyás és az izmosodás.
2014. júl. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem csináld ezt:

hétfőn láb és váll edzes

kedden bicikli vagy futas

szerda hát és tricepsz edzes

csütörtök bicikli vagy futas

péntek mell és bicepsz

neten nézzél utánna a gyakorlatoknak es eszerint allits össze egy edzestervet

2014. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D Azt tudom hogy nem lehet egyszerre fogyni és izmosodni is, de gondolom nem ártok vele ha beiktatok ilyen edzéseket is :)
2014. júl. 28. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!