Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az, hogy én 8 évet...

Miért van az, hogy én 8 évet sportoltam és nem lettem izmos, haverom pedig 2 hónap után kockahasat birtokolt?

Figyelt kérdés
Ha esetleg rossz a helyesírás azért van mert telóról írtam

2014. júl. 26. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
A kaja 70%ban az edzés pedig 30%ban számít az izom kialakításhoz, ha nem tartottad magad azokhoz az ételekhez amik szükségesek, akkor ne lepődj meg hogy nem lettél izmos. Bár 8 év az nagyon hosszú idő, nem is értem hol rontottad el.
2014. júl. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A sport nem egyenlő a súlyzós edzéssel. Sporttal csak akkora izomzatod lesz, amivel magát a sport tevékenységet el tudod gond nélkül végezni. Súlyzós edzéssel meg mindig sokkolod az izmot, hogy növekedésre serkensd.


De a kockahas meg leginkább testzsír kérdése.

2014. júl. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Máa a genetikátok, a többit pedig leírták.
2014. júl. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
+ezekhez hozzájön az életmód is, a pihenés is hasonlóan fontos mint az evés és terhelés.
2014. júl. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

mindenkinek kockahasa van. csak van aki elég vékony, hogy kivülről is látszódjon.

ha elkezdesz fogyókúrázni akkor neked is látszani fog

2014. júl. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindketten kűzdősportot csináltunk. Ő napi 2 tábla csokit evett meg én nem :)
2014. júl. 26. 20:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudod kalóriákat égettek el és azt pótolni kell. Valószínű te mínuszban vagy amíg ő jobban feltölti magát. Szerintem a kajád nincs úgy rendben.
2014. júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem meg csak annyi hogy jobb a genetikája sajnos ez ilyen játék. Valaki okosnak születik ( pl én :D ) valaki jó sport adottságokkal bír ( hm ez is én vagyok), valaki jó humorral bír ( megint csak én) valaki pedig művészi képességeket kpott , de akadnak selejtek is akik mindenből szrt kaptak, szóval ez ilyen. Genetika ez is mind minden más, persze munkával tudsz rajta módosítani, ahogy intellektuálisan is tudod magad fejleszteni, de lehet vkinek 3x annyit kell tanulni amig másnak zsigerből megvan. A kinézet ugyanez, de attól még kihozhatod magadból a maxot.
2014. júl. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! :)
2014. júl. 27. 11:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!