Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Konditerembe járok és egy...

Konditerembe járok és egy srác steroiddal 1 hónap alatt csinált kockahasat. Nekem szerek nélkül mennyi idő kockahasat csinálni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 12:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Még nagyon nagyon kezdő vagy,látni a kérdéseden !

Ez nem így működik....

2013. márc. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%

Első lépés a kocka hashoz: Kereső használata!

Nyugodtan le lehet pontozni, ha már lusta vagy gondolkozni.

Sok sikert.

2013. márc. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Húú, de baromi jó ez az oldal.

Tanácsot/ segítséget kérek és mindenki csak jön a barom kritikával, véleménnyel meg azzal, hogy ott a kereső!

Mi a szarért nem lehet segíteni?

Inkább ne is írj, csak ezt ne csináld!


Amúgy meg minek az oldal, ha van mindenre kereső? (nehogy válaszolj!)

2013. márc. 17. 13:30
 4/12 anonim ***** válasza:

Na, ide figyelj jampi.

Lehet, hogy gyakorikerdesek az oldal neve, de szerinted az mire vall, ha naponta tízszer teszik fel ugyanazt a kérdést (ja hogy az emberek zöme lusta, és nem tud önállóan megoldani valamit, aki keres, az talál), holott csak vissza kellene keresni, mert már rengetegszer le lett írva a megoldás.

Nem is értem mi lenne veletek internet nélkül, valószínűleg kihalnátok, mint a dinók. Önállóság=0.

Ilyenkor nem megsértődni kell, hanem GONDOLKODNI.

2013. márc. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Minek írjuk le ugyanazt, amit a rohadt kereső is kiad?
2013. márc. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem egyértelmű?

Amúgy meg nem találtam hasonló kérdést!

2013. márc. 17. 14:33
 7/12 anonim ***** válasza:

szteroid,kockahas, 1 hónap alatt....reménytelen eset!!!

én sakkoznék inkább

2013. márc. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Na, jó csak hogy lásd, kivel van dolgod.

Neked mennyi idő volna?

Mivel sem adatot, sem képet nem tettél közzé így a válasz: nem tudom.

A kocka has legjobban akkor látszik, ha a testzsír százalékod 10% alatt van. Ha nincs elegendő izomzatod, akkor végeredmény elég tré.

Így látatlanban nem tudom, hogy-hogyan nézel ki, de azt javaslom, hogy, tömegelj. Szedj fel némi izomzatot, és csak utána akarj kocka hasat.

Ha úgy érzed ez meg volt, akkor szépen elkezdesz szálkásítani.

Csökkentet CH, és magas fehérje bevitel mellett végezz, heti 3-4x aerob mozgást, mondjuk kocogást (és nem futást). A normális súlyvesztés heti 0,5-1kg. Nagyobb értéknél már, egyértelműen izom veszteségről lehet szó, ezt megelőzvén ajánlott BCAA fogyasztása.

2013. márc. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az a sráck kb. mindenben ugyan olyan mint én. 2 dolgot kivéve: én úgy 5 kg-al vékonyabb vagyok és én nem szedek steroidot.

Az edzéstervünk ugyan az, mert a terem edzője segített mindkettőnknek, és a fehérjebevitelem is rendben van.

2013. márc. 17. 16:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem vagytok termetesebb emberek, ugye a roidok segítenek a fehérje szintézisben, így megfelelő étrenddel zsírosodás nélkül, tud izomban gyarapodni, valószínűleg ezért, lett ennyi idő alatt jelentősebb eredménye, a hasizom terén.
2013. márc. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!