Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Konditerembe járok és egy...

Konditerembe járok és egy srác steroiddal 1 hónap alatt csinált kockahasat. Nekem szerek nélkül mennyi idő kockahasat csinálni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 12:51
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Jó, oké ezt értem, meg tudom is. De ha én nem szedek ilyesmit akkor mennyi időbe fog telni?

Úgy is kérdezhetném, hogy hányszor gyorsabban fejlődnék ha steroidot szednék.

2013. márc. 17. 16:45
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha megelégszel „girnyó” kockákkal, akkor az edzés mellett még tartasz heti 3-4x1 óra aerob edzést is. Jelentősen csökkented a ch-t, akkor akár 4-8 hét alatt is elérheted (mondom ezt úgy, hogy nem ismerem a súlyodat, ha nagyobb vagy akár több időbe is bele telhet). Viszont ebben az esetben arra készülj fel, hogy a ch csökkentés miatt fáradékony lehetsz, erőben is visszaeshetsz, és a fejlődésed is lelassul.
2013. márc. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!