Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek az edzésterv...

Mi a véleményetek az edzéstervemről? (lent)

Figyelt kérdés
175cm és 75kg vagyok, ezért szálkásítani szeretnék. Délelőttönként járok gyúrni, ezért nem szoktam reggelizni. Ebédre rizst eszek csirkével, vacsorára szintén, ha van étvágyam (ritkán). Maga az edzéstervem a következő: Hétfő: Mell+tricepsz. Kedd: Futás. Szerda: Bicepsz+Hát Csütörtök: Futás. Péntek: Váll+Has. Szombat: Láb. Vasárnap pihenő. Nem tudom, jó-e, ugyhogy ha tudtok segíteni, megköszönném.
2014. jún. 22. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Az edzésterv jó, az étrend legyen kiszámolva!
2014. jún. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Abban tudnál segíteni, hogy mennyi kalória, satöbbi? Nem nagyon értek hozzá.
2014. jún. 22. 12:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem energiát, hanem makrotápanyagokat kell számolni, így sokkal egyszerűbb.


Szálkásításhoz(ha azt akarsz-jól meggondoltad?) kell min. 2,5g*ttkg fehérje, mellé 1g*ttkg ch és zsír(utóbbi kettő arányai változhatnak, egyesek szerint jobb a 0 ch-magas zsír, mások szerint nem is kell zsír). Tehát pl legyen 200 gramm fehérje, 70 gramm szénhidrát és 80 gramm zsír, mellé nagyon sok(minimum 400 gramm) zöldség)


Fehérjeforrások: húsok, hal, tojás, (sajtok, túró, tápkieg)

Ch-források: rizs, pufirizs, krumpli, batáta, zabpehely, zabliszt

Zsírforrások: kókuszzsír, lenmagolaj, húsok, tojás zsírtartalma, szalonna, kolbász


Kell egy multivitamin is, mellé 1-2 gramm C-vitamin.

2014. jún. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2014. jún. 22. 13:10
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez egy napi amit irtál, ugye?
2014. jún. 22. 13:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, és neten találsz tápanyagtáblázatokat, így össze tudod dobni a napi beviteledet.
2014. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!