Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez jó így? Rövid

Ez jó így? Rövid

Figyelt kérdés
Szóval fél éve kondizok (16/F vagyok),az jónak számít,ha fekvenyomásnál 30kg-ot tudok 8x kinyomni egy sorozatban?182 cm,63 kg vagyok.Válaszokat köszi.

2014. máj. 30. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem annyira. Ez kb egy teljesen kezdő szintje. Fél év alatt többet ki lehetett volna hozni. De ezt nem cinkelésből írom, csak ez az igazság.
2014. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom menyivel kezdted de fél év folyamatos edzés után ez lehetne több is. Viszont azt látok hogy az étrended nem jo.
2014. máj. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem kiemelkedő teljesítmény, de lesz ez jobb is, ha keményen edzel és jól kajálsz.
2014. máj. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Hengerelőhereverem ***** válasza:
(Tegyük hozzá, hogy nem írta hány kilósan kezdte és mekkora szériákkal, én láttam olyan embert akinél ez hatalmas teljesítmény lenne.)
2014. máj. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Most 63 kg. Én így kezdtem kb ennyi volt a súlyom és ment 45-50-be a széria. Ez pár hét után már ennyi volt nálam.
2014. máj. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az őszintét megvallva nem gyakorta megyek el kondizni,kb.fél éve olyan 57 kg voltam,+- 1 kg.Köszi a válaszokat mindenkinek.
2014. máj. 30. 20:47
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor ez a gond. Kemény edzés kell és jó étrend.
2014. máj. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
S miből álljon a megfelelő étrend?Hányszor kell enni 1 nap,stb,stb.?
2014. máj. 30. 20:51
 9/12 A kérdező kommentje:
Bár nem írtam,hogy ez a kondi terem a suliban van,így nem is mehetek be mindig.Otthonra milyen edzéseket ajánlotok,ha nincsenek komoly súlyzóim?
2014. máj. 30. 20:53
 10/12 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.



Súlyzó nélkül a fegyencedzést ajánlom, töltsd le és olvasd el.

Húzódzkodás, fekvőtámasz, guggolás, tolódzkodás, fekvőtámasz kézállásban, híd, lábemelés függeszkedve. Kb ezek kellenek.

2014. máj. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!