Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megfelelö étrenddel, napi 2...

Megfelelö étrenddel, napi 2 km futásnak mennyi idö után lesz eredménye?

Figyelt kérdés

Zsirégetésre gondolok



Elöre is köszönöm !


2014. máj. 28. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi a világon.Én ennek a tízszeresét szoktam GYALOGOLNI, aerob tartományban diétakor és vért izzadok a zsírégetéssel így is.
2014. máj. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az 10 perc futás sincs, elég karcsú.
2014. máj. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mennyi futás lenne eredményes?
2014. máj. 28. 20:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha zsírégetés a célod akkor aerob-ra van szükséged (alacsony pulzusszám, kevés izommunka). Ez mindenkinél mást jelent, egy edzettebb embernek a futás is lehet aerob (nem pukkannak be az izmai, nem liheg stb.), míg egy kevésbé edzettnek akár egy erőteljesebb gyaloglás, kocogás is elég (te tudod magadról, hogy melyikbe tartozol). Az aerob egy monoton, hosszadalmas és nagy oxigénfelvétellel járó mozgásforma. Ergo a lényeg nem a kilométereken van, hanem az időn. 10 perc sokszor csak bemelegítésnek elég, ilyenkor kezdi el a testünk lebontani a zsírt. Edzettségi szintedtől függően napi 30 perc is elég, de ha bírod akkor 70-80 percet is lenyomhatsz. Ahogy mondtam, fontos hogy ne azt érezd hogy fájnak, pukkannak be az izmaid, mert olyankor már kardioról beszélünk (ilyenkor a szív és érrendszer kap terhelést, illetve szénhidrátot és a fehérjéket bontja a testünk, mert a zsírt nem tudná elég gyorsan hasznosítani).


De ugye természetesen a legfontosabb a diéta, azon legyen a legnagyobb hangsúly!

2014. máj. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3.

Köszönöm szépen!

Megfogadom a tanácsot! :)

2014. máj. 29. 22:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!