Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Húzódzkodással mikre edzhetek?...

Húzódzkodással mikre edzhetek? Utána olvastam és naggyából hát, váll, bicepsz ilyesmit írt mindenhol, de azt halottam, hogyha előre tartod a lábaid valamennyire, akkor hasra is megy. Ez igaz?

Figyelt kérdés
Lehetne-e úgy összehozni, hogy hétköznap végig, majd a hétvégén pihenni?Nemtudom számít-e 163cm magas vagyok és kb 55-60kg. És fontos a pihenés is ugyebár. A terv mellé jó lenne erről is pár jótanács.Igazából nekem csak has meg bicepsz kéne, többi annyira nem lényeges.Nemrég kezdtem neki edzeni és csak húzódzkodás meg fekvőtámaszt csinálok. Fekvőt 30-as, húzódzkdást meg 5-6 szériákban, de tudom, hogy ez így nem jó és örülnék ha valaki írna egy edzéstervet, hogy hogyan lenne a legjobb. Azért írtam ide,mert nemfért ki az a tetü sok karakter a kérdésben.
2014. máj. 28. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
neked nem gyanús, ha felhúzod a lábad az lábemelés? és az hasra megy... de magához a húzódzkodáshoz semmi köze... edzd a teljes tested, vagy semmit, ha csak bizonyos izomcsoportokat edzel ímmel ámmal, annak sérülés lesz a vége.
2014. máj. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Épp ezért kérek segítséget?Akkor mit és hogyan csináljam,hogy jó legyen?
2014. máj. 28. 12:07
 3/5 anonim ***** válasza:
olvasd el a sárgakapszula címû ebookot, majd ha saját súllyal akarsz edzeni, akkor fegyencedzés címû könyv, esetleg még a meztelen harcos...
2014. máj. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Has bicepsz kombó... már csak a mell hiányzik.

Egyébként megsúgom, a bicepsz az egyik legkisebb izmunk. A felkar nagyrészét a tricepsz adja.

Te kockahasat akarsz, de hasra meg nem edzel, ez is kemény. A fekvőtámasz meg tricpeszre megy, nem bicepszre.

2014. máj. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Elolvasom mind a 3könyvet és meglátom mire megyek :)
2014. máj. 29. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!