Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdő "workout" tervhez segítség?

Kezdő "workout" tervhez segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves lány vagyok, akinek igggen le kellene fogynia, és elhatároztam, hogy le fogok járni egy kondiba. De nem tudom, mit kellene csinálnom, milyen gépeket kellene használnom.

Egy alap konditerembe megyek, és biciklizni meg futni mindenképp szeretnék. Kb egy órát akarok lenn tölteni (minimum, több lehet), de nem tudom kitölteni. Segítenétek egy alap programot összeállítani? Főleg zsírégetés és alapvető fittség elérése kellene.



2014. máj. 13. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:

A bodybuilder oldalon találsz kezdő terveket, 3 napos teljes testest válassz. Mellé kell diéta is és mehet az aerob akár minden nap is, de minimum heti 3-4-szer.

Írhatod edzéstervnek is, nem kell az idegen szó.:)

2014. máj. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
min 30 perc sífutás/bicikli (én jobban szeretem őket mint a futópadot) utána laza súlyokkal edzés, úgy hogy nagyjából minden izmot megmozgass. minden konditeremben találsz edzőt aki segít neked!
2014. máj. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
És a diéta nagyon fontos. egyél csirkehúst vagy pulykát (mellfilét) úgy sütve ahogy szeretnéd kevés zsiradékkal, alacsony zsírtartalmú sajttal, abonett/teljeskiörlésű kenyérrel vagy pufirizzsel. Szerintem finom :) reggelire mehet a zabpehely. igyál sok vizet és zöldteát
2014. máj. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

abonett?

:D

2014. máj. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az abonett finom és eg darabban 16 kalória van csak. Engem telít is
2014. máj. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek <3 És más gép, mondjuk az a kézi emelős/lábbal emelős, tudjátok, ahol össze kell zárni a karod/lábad, és azzal emeled a súlyokat. Olyanból pl mennyit kéne? Időben/emelésben.
2014. máj. 14. 18:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Minden gyakorlatból kb 3-4 sorozat legyen és kb 10-12 ismétlés akkora súllyal, amivel ez éppen megy.

De ezek a tervben is le vannak írva, keress már rá.

2014. máj. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!