Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Street workout!? (többi lent)

Magnus Eye kérdése:

Street workout!? (többi lent)

Figyelt kérdés

A szabad testsúllyal való edzés egy idő után már nem nyújt elegendő stimulációt az izmok növekedéséhez.

I. Lehetséges-e, hogy izomnövekedés hiányában növelni tudjam a teljesítményemet?

Tegyük fel, hogy 50 fekfőtámaszt tudok megcsinálni. Ha tovább edzek hónapokig de nem nő az izomzatom, attól még több fekvőtámaszt tudok majd csinálni? (pl: 50 helyett 70-et).


II. A második kérdésem az lenne, hogy hol lehet venni - és mi a neve - súlyokkal megpakolható mellényt?


III. Csak és kizárólag sajátsúlyos edzéssel eljuthatok arra a pontra, ahol a zászlótól és muscle up-tól kezdve bármilyen bonyolult trükköt meg tudok csinálni? Vagy az ilyen kaliberű gyakorlatokhoz súlyzós edzés is kell kiegészítésnek?


A táplálkozás, pihenés, edzésterv és genetika teljesen rendben van. Szálkás, meglepően gyorsan izmosodó alkat vagyok.



2014. máj. 9. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha már nem izmosodsz, akkor is tudod növelni az erőállóképességet, azaz több ismétlést tudsz végezni. Izomnoveleshez a terhelést kell növelni, azaz nehezíteni kell a gyakorlatot. A sulymelleny az jó ötlet, de nem tudom, hol vehetsz, neten keress rá.

Pont a saját testsúlyos edzéssel fog összejönni muscle up, zászló, stb..

2014. máj. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Remek, köszi a választ. Ha mellényt használok az edzéseim mellé, az izomzatom akár növekedhet is? Az ismétlésszámot úgy 12-15-re szűkíteném súlyokkal(fekvőtámasznál), húzódzkodásnál 10-12-re.


Amúgy ez a több ismétlésszám hogy jön össze, úgy hogy nem nő közben az izom? Vagy ilyenkor mi történik az izmokkal, hogy kitartóbbak lesznek?

2014. máj. 9. 22:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, növekszik plusz súly segítségével az izom, ha van tápanyag is. Azaz jó étrend.

Állóképesség növelésekor az idegrendszer, inak, légzőszervek és az anyagcsere rendszer fejlődik, így leszel kitartóbb.

Én majd reggel leszek itt, ha van kérdés akkor írok holnap vagy mások is válaszolnak.

2014. máj. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyenlőre ennyi, köszi.
2014. máj. 10. 07:11
 5/8 anonim ***** válasza:
okés, de így írd, hogy:egyelőre. Egyenlőre a matek egyenletet hozzuk ki. De itt a helyes szó: egyelőre.:)
2014. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudtam én, csak próbára tettelek. :D
2014. máj. 10. 17:05
 7/8 anonim ***** válasza:
:)
2014. máj. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 aki27bass válasza:
Muscle up, Planche, Handstand pushup, Dragon flag...ezeket is már mind kinőtted?
2014. nov. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!