Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hosszabb kihagyás után milyen...

Hosszabb kihagyás után milyen gyakorlatokkal tudom leggyorsabban növelni a mellizmaim?

Figyelt kérdés
A mellem volt mindig is a kritikus pont, sok munkával viszont szépen alakult. Bizonyos okok miatt ki kellett hagynom egy kis időt, a mellem felére csökkent. Mivel tudnám minél gyorsabban felhozni? A többi izmommal nincs ilyen gondom
2014. máj. 12. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Gondolod, hogy kihagyás után más gyakorlatok kellenek? :)

Fekvenyomás, tárogatás, fekvenyomás egykezesekkel döntött padon, tolódzkodás. Ezek mindig bejönnek, nekem elhiheted.

2014. máj. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fekvőtámaszok. Az emberiség legjobb barátja az ősidők óta.
2014. máj. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Csak arra gondoltam, hátha van valami intenzívebb módszer. Amúgy ezeket a gyakorlatokat csináltam előtte.

Köszönöm a válaszaitok! :)

2014. máj. 12. 20:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Nincs intenzívebb. Ha lenne, akkor mindenki azt tolná!

És eleve hamarabb jön vissza a régi izomméret, könnyebben mint akinek nem volt meg.

2014. máj. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha intenzivebbet szeretnèl nyomj fekve minden màsnap ès emeld a sulyt mindig.

Hamar visszatersz majd a régi erödhöz.

2014. máj. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

marcii: nálunk van pár srác, akik tényleg így csinálják. Az egyik erősebb is nálam, de izomban messze elmarad tőlem, szóval érdekes ez az erőedzés. Én szerintem is kell emelni a súlyokon, kell a nagy súly, de heti 3 nyomással nem fog tudni regenerálódni. És ha a méret számít, akkor ez fontos.

Na várj küldök mai képet, mert én nem a levegőbe beszélek.:)

2014. máj. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szamit a genetika is. Hogy valaki milyen erös es ahhoz kepest milyen izmos.

Ugy irom hogy az erö az szerintem lèteleme a méretnek. Ès minèl gyorsabban èr el a régi erejéhez annàl gyorsabban tud majd megizmosodni szerintem :)

De kivi vagyok mai toltes utani kepre :D

2014. máj. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ment a kép.
2014. máj. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!