Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem guggolhatok és nem csinálh...

Nem guggolhatok és nem csinálhatok felhúzást. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy enyhe gerincferdülésem és ennél fogva nem guggolhatok és nem csinálhatok felhúzásokat. Ez engem nagyon elszomorít, mert olyan szívesen csinálnám. Ti mit csinálnátok a helyemben? Köszi a választ!


F/16



2014. ápr. 26. 21:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Andi ez tényleg nem sértésből fogom kérdezni, de tényleg. Azért ti nők vagyok ti nem guggoltok akkora súllyal mint a férfiak (ez tényleg nem sértés..), és lehet azért jó nem? :) Lehet akkor megpróbálok guggolni meg felhúzni mondjuk a derekam se százas.
2014. ápr. 27. 15:52
 12/12 Andi80018 ***** válasza:
Az lehet, de van azért átmenet az egyáltalán nem csinálom, és a Ronnie féle súly között. Kezd el csinálni, és meglátod, mi az, amit bírsz. Ha egyáltalán nem csinálod, akkor az rosszabb. De mondom, közben simán tudsz háterősítést csinálni, gerinctornát, úszást. Én nem hiszem el, hogy ezek mellett ha guggolsz, felhúzol, rossz lesz a gerincednek. Az én gerincem tuti ferdébb, mint a tiéd, és nekem is van a derekamnál is, annyira, hogy az epidurált is tök más testhelyzetből kellett beadni. De ahogy érzed, engem nem zavar, ha nem csinálod. :-)
2014. ápr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!