Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csinálhatok 6-8-as ismétlés...

Csinálhatok 6-8-as ismétlés számokat?

Figyelt kérdés
Eddig 4-5x 10 gyakorlatot végeztem,de már nem nagyon fáradok ki edzés végére. Egészséges ennyire megnövelni az ismétlés számot? Vagy inkább a gyakorlat végrehajtásának számát növeljem 15 körülire?
2013. szept. 17. 21:01
 1/2 anonim válasza:
Szerintem mind a kettőt lehet csinálni, gyakorlattól is függ. Ha súlyozol, akkor lehet a súlyt is növelni, calisthenicnél az egy sorozaton belüliek számának emelését javasolnám. Ha lejársz terembe szerintem több sorozatot, az jobban kifáraszt, ha hosszabbakat csinálsz, az ugye meglepően hamar nehezedik, persze ha nem akarod kifacsarni a maximumot, akkor az sem rossz irány, neked kell eldönteni, hogy merre érzed jónak. De én nem értek hozzám, szóval ha valaki nálam okosabb ír, hidd el neki.
2013. szept. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Végezheted piramisban,illetve fél piramisban is, tehát akkora súllyal a végén, hogy ne tudj az utolsó sorozatban 8-at nyomni.
2013. szept. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!