Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Teljes test edzés?

Teljes test edzés?

Figyelt kérdés
hatásos módszer? shop builderen olvastam róla hogy hamar és sokat lehet tőle fejlődni.csinálta, csinálja valaki?
2014. márc. 9. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem rossz, kezdetben, kezdőknek szerintem. Átmozgat stb. Azért én maradok a napi lebontásnál, mert úgy jobban megtudok 1-1 izomcsoportot dolgozni.
2014. márc. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ~1 éve nem csinálok 2-nél öbb felé osztott edzést.

Egész testes edzés haladó szinten is baromi jó dolog, sokan félnek tőle, vagy rosszul csinálják.

Naturalban véleményem szerint nincs ennél jobb, hatásosabb edzésterv. Az izomzat regenerálódik 3-4 nap alatt. Naturalban még sem tud túledzés nélkül megedzeni egy izmot 1 héten többször osztott edzéssel. Egész testes edésnél pedig folyamatosan kapod a terhelést, de egy edzés alkalmával nem készíted ki annyira az izmot, hogy 3-4 napig ne térjen magához, másnapra rendbe van.

Nem beszélve arról, hogy egy egész testes edzéses héten, 1,5-2x annyi súlyt mozgatsz meg, mint osztott edzéssel. Akár heti 16 sorozatot is nyomhatsz egy izomra közel max. intenzitással, még egy osztott edzésnél, ahol 1 nap nyoms le 10-16 sorozatot, 2. gyakorlatnál már 70-80, 3. gyakorlatnál 60-70, 4. gyaknál pedig 50% terheléssel dolgozol. Egész testesben mind a 10-16 sorozatot le tudod nyomni 90-100%-al.

2014. márc. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szteroidok előtt szinte minden testépítő így edzett és rendesen megnőttek. Testépítők, akik így edzettek: Leroy Colbert, Reg Park, Steve Reeves, Arnold az első 2-3 évében, stb. Keress rá bármelyikükre és meglátod, hogy lehet-e tőle fejlődni.
2014. márc. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!