Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gyakorlatokat végezzek?...

Milyen gyakorlatokat végezzek? és hol?

Figyelt kérdés

Nem vagyok se túlsúlyos, se gebe.Csupán izmosodni szeretnék és ehhez kénének gyakorlatok

szóval miket kéne csinálnom? Mien fajtákat?

Szeretnék hasra,fenékre és karra dolgozni.A láb nem olyan fontos mert azzal megvagyok elégedve.

De nem is ez a legfőbb kérdés hanem,hogy hol??

Ha konditerembe megyek 14 évesen az nem furi??

Mert nekem az nem tudom olyan fura..

Nem fognak kinevetni??Mert a fiúk az oké, de egy lányt nem fognak?

14/L



2014. márc. 5. 20:42
 1/3 mrlacko ***** válasza:
A súlyzózást még hanyagolnod kellene, kicsit fiatal vagy hozzá! Ha lemész a terembe aerobikra vagy akármilyen sport klubba, biztosan szívesen fognak látni! Küzdősportoltam pár évig, volt ott 10éves lány és 60éves papa is. Nekem az fura, hogy ennyire kevesen töltik mozgással a szabadidejüket...
2014. márc. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem is súlyzózni akartam.Inkább hasizomgyakorlatokat vagy valami hasonló.Egyébként köszönöm a válaszodat.

Nagyon sok sportot kipróbáltam,de most semmit sem csinálok,és nem szeretnék eltunyuli szóval ezért szeretnék kondizni.

2014. márc. 5. 21:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy fiatal a súlyzós edzéshez, nyugodtan végezheted, de mindenképpen tájékozódj, esetleg kérj segítséget személyi edzőtől, vagy olvasd el ezt (regisztráció után ingyenesen letölthető): [link]

Amúgy nem hiszem, hogy kinevetnének. Maximum furcsán néznek rád, hogy súlyzózol, de egy idő után elfogadják, ha normális barátaid vannak.

2014. márc. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!