Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért hülyeség a fegyencedzés?

Miért hülyeség a fegyencedzés?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim mind vagy rajonganak érte, vagy ki nem állhatják. Logikus érvekkel, tudományosan meg tudnátok indokolni, hogy mi benne a baromság? Én kétszer olvastam a könyvet, és apróbb hibákon kívül jónak találom, főleg az alapelveit. Igaz, közel sem vagyok szakértő.

2014. márc. 2. 15:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Szóval maga az edzésmódszer jó, de nem a szent grál, ahogyan azt sokan gondolják.
2014. nov. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Ezért:


[link]

2014. dec. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 aikiboxer ***** válasza:
80%
Ekkora hülyeségeket, mint amiket ez utóbbi cikk összehord... Pont olyan hülyeség, amiket összehablatyol, mint amiket a fanatikus fegyencesek összehordanak, csak a másik oldalról.
2014. dec. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Pontosan, elég arrogáns, tájékozatlan, és valószínűleg értelmes vitatkozásra képtelen író írta.


Viszont sajnos, amilyen mértékben ontja magából a hülyeséget a fegyences tábor, csoda, hogy csak ekkora ellenhatást váltott ki a másik fél részéről.

2014. dec. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Az nem elég, ha valamire azt mondod, hogy hülyeség, meg is kéne indokolni a dolgot. Nem gondolod, Aiki?
2014. dec. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 aikiboxer ***** válasza:
Nem volt kedvem tételesen kifilézni a cikket de majd ha lesz fölös pár órám, akkor megteszem.
2014. dec. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
A kettlebellről, meg néhány dologról látszik, hogy fogalma sincs, csak úgy rámondja a fikát. Mondjuk a fegyences tábor ezt nagy iparban nyomja, nem csoda, hogy kiváltottak egy kis ellenhatást.
2014. dec. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Várom.
2014. dec. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Abban igaza van a cikknek, hogy az alakformálás, izmosodás legjobb módszere a súlyzós (testépítő) edzés.


A cikkből azt szűrtem le, hogy a fegyencedzést, kettlebellt, crossfit-et stb-t is elsősorban azért fikázza a szerző, mert ezek követői azt állítják, az ő módszerük izomnövelés terén jobb, mint a testépítés ("Ez nem lesz az az oldal, ahol crossfittel, street workouttal, ghetto workouttal, calisthenicsszel, fegyencedzéssel, kettlebellel, Insanityvel, meg a több szarral foglalkozunk, mint az alakformálás, vagy a funkcionális izomzat kifejlesztésének egy lehetséges alternatívája").

2014. dec. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!