Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit ajánlotok nekem? Tömegnöve...

Mit ajánlotok nekem? Tömegnövelőt, vagy fehérjét?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok ( fiú)

178cm magas, 54kg

szoktam edzeni bírom a megterhelést, sokat mozgok. vékony alkat vagyok, akármennyit eszek nem tudok hízni. Viszont sajnos keveset is eszek (mások szerint.) így nem látom értelmét az edzésnek, mivel izomzatilag nem fejlődök, csak erősödök. Azt szeretném tőletek kérdezni hogy mit ajánlotok, mit szedjek?

( véleményeteket szeretném kérni erről a 2 termékről. Ezeket néztem eddig [link] és ezt: [link] )


ha tudtok ezeknél jobbakat és leírnátok azt megköszönném. :)



2014. febr. 23. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Először étrendet szedjél, össze kell állítani, miből mennyi tápanyag kell, és megpróbálni megenni.


Ha nem megy, akkor jöhet a kieg. Gyorsch tartalmú tömegnövelőt edzésutáni alkalom kivételével nem szoktunk javasolni, de ha igen, akkor az már legyen is jó, ne csak sima fehérje + szőlőcukor, amit külön olcsóbb összerakni.

Szóval legyen egy fehérjéd először, napközben szénhidrátkiegészítésnek meg zabpehelylisztet tudnék ajánlani, nekem bejön, mert azért mégsem igazán gyorsch, könnyen le lehet gurítani, és még finom is a maga módján. Myprotein Instant Oats, nézd meg.

2014. febr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ne keseredj el, valóban az alacsony tápanyag beviteled miatt nem fejlödsz.


54kg testsúly mellett neked 108 gramm fehérje és kb 216 gramm szénhidrát szükséges naponta. A ch egyéni ezért írtam kb-ra.


Ezt kellene minden nap bevinned lehetőleg szilárd kajából.

A fenti mennyiség kb 500 gr csirkemell és 300 gr rizs.

Oszd el ezt a mennyiséget kb 5-el, annyit kellene elfigyasztani 3 óránként.

Ami nem megy szilárd kajából, azt tudod kiegészíteni táplálékkiegészítővel.

A milyen tömegnövelőre a kérdés, hogy

- milyen és mennyi tápanyagot kell kiegészíteni

- mennyi pénzed van rá


Én a volumass 35 prof-ot használom edzés után illetve napkozben whey pro-t fogyasztok.


Egy vitamin pakkot mindenképp vegyél mellé. Más nem kellene egyenlőre.

2014. febr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nincs túl sok pénzem, amint láthattátok, viszonylag olcsóbb cuccokat kerestem, sulis menzán nem nagyon van ilyesmire lehetőség, örülünk annak ha utána nem halunk éhen. :S
2014. febr. 23. 21:07
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát menzán kajálok suliba.. Az pedig egy rakás szar. Kis adagok, ehetetlen kajak, semmi energiaforras nincs bennuk.. Szerintem husbol meg rizsbol esszuk a legkevesebbet a menzan.
2014. febr. 24. 07:58
 5/5 anonim válasza:

A kérdésre Te magad fogod tudni megadni a választ.

Ugyanis te tudod, hogy anyagilag mit lehet.


A sulis szendvicskehez valót te is meg tudod venni gondolom.

Itt pedig próbáld meg kikerûlni a szalámikat, szalonnát, stb.


A forced massban 11gr fehérje ês 34 gr szénhidrát van adagonként

A hyper massban 16 gr fehérje és 44gr ch.

Ebből a szempontból a hyper mass a nyerő.

2014. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!