Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek a nőiességemért?

Zubaidah kérdése:

Mit tegyek a nőiességemért?

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok és elég intenzíven tornázok...konkrétan minden nap.Már vagy egy éve csinálom ezt,csak úgy otthon,de nagyon szeretem.Csinálok cardiot,kar,has,hát,láb,fenékerősítés,meg minden.A baj csak az,hogy nincs túl nagy mellem és az intenzív edzések miatt gondolom nem is nagyon nő,hacsak nem fogy.Na értitek,azt szeretném,hogy ki tudjanak alakulni a női formáim,de úgy,hogy a tornaszámot nem csökkentem,mivel konkrétan fizikai fájdalmat érzek,ha ezt nem tehetem meg.

Mit tegyek?



2014. febr. 23. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:

12 évesen nekem sem volt nagy mellem.


Férfiként.. azóta sem lett.


Neked még lehet, de még csak kölyök vagy.


Azt teheted a nőiességed érdekében, hogy továbbra is sportos és edzett maradsz, és jól eszel! Ez utóbbi kissé bonyolult téma.. de nem vészes :)

2014. febr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel a női mell nagyrészt zsírból áll, ezért esetleg azzal segítheted a növésben, ha valamivel többet eszel, mint eddig. Szerintem a tornával, edzéssel is csínján, mert szerintem nem szép, ha egy lány kimondottan izmos, szinte már kigyúrt. Nem kimondottan nőies.
2014. febr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 *Glissade* ***** válasza:
Nőies vagy már így is és még nőiesebb leszel;)
2014. febr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elég ritkán lesz egy nő 'kigyúrt' célzott edzés és étrend nélkül..

Tinicsaj pedig esélytelen hogy az legyen.

2014. febr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sowilo ***** válasza:
Nem csak célzott edzés és étrend, hanem szteroid is kéne ahhoz, hogy konkrétan izmos legyen egy csaj, tehát abszolút nem kell ettől tartani.
2014. febr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!