Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok nekem valami jó...

Tudnátok nekem valami jó étrendet írni? Kezdem egy kicsit unni a rizs+csirkemell kombót.

Figyelt kérdés
mit ehetnék még? ebédre és vacsorára is csirkét meg rizst eszek meg még edzés után is igy napi 2-3x kezd unalmas lenni. mit ehetnék még ezek mellett? tonhal tudom,de itt marha drága arra a 80g -re ami a dobozba van nem adnék ki 500 ft ot , zöldségeket mit? meg hogyan készítsek el más kaját?
2014. febr. 18. 13:41
 1/1 anonim ***** válasza:

étrendet nem fog irni senki a body builderen van elég, ehetsz még tojást, sajtot, turót, zabpelyhet, protein tápkieg, minden más hús kivéve a nagyon zsirosok, tk kenyér, tk rizs, minden zöldség biztos van csomó amit kihagytam most ennyi jutot eszembe


am ha nem versenyzel és föleg ha ektomorf vagy simán csalhatsz néhá

2014. febr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!