Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tanács kellene. Lehetséges?...

Tanács kellene. Lehetséges? Vagy hízom?

Figyelt kérdés

Lefogytam jó néhány kilót, és most 1 hónapja rendszeresen járok konditerembe(Tömegelek). Elég sokat fejlődtem, a karomon, és a mellemen már többen észrevették a változást. Ezek mellet még hátra, vállra, és trapézra is gyúrok(ezt nem vették észre, nem feltűnő a póló alatt).


Lehetséges, hogy 1 hónap alatt másfél/két kiló izmot szedtem fel ? Vagy hízok visszafele ?



2014. febr. 12. 18:00
 1/4 dirtboy ***** válasza:
lehetséges az 1,5kiló másfél hónap alatt az elején de ha annyi az össz. akkor lesz benne kis zsír is,anélkül igen ritka az izomépítés.
2014. febr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TOMAtm ***** válasza:
a tömegnövelés közben simán feljön a zsír is,mert gondolom nem magokon élsz meg színtiszta csirkehúson,halon hanem befigyel a kenyér,tészta,krumpli stb is.
2014. febr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Hát nem :) De reméltem hogy amit megkajálok, azt le is dolgozom a terembe.
2014. febr. 12. 18:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ledolgoznád, akkor nem híznál semmit.
2014. febr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!