Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek? Véleményetekre,...

Szerintetek? Véleményetekre, tanácsaitokra lennék kíváncsi! Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok ! 17f

Nem rég belekezdtem kicsit a "testépítésbe" és csak érdekelne,hogy hozzáértők mit szólnak hozzá.Nem vagyok egy vastag alkat,de ezt láthatjátok ti is. 56-60kg között és kb 170 cm körüli vagyok.

Mi a rossz,mit kéne csinálnom ?


[link]


Jövőhéttől gondolkodtam fehérjében az edzések után. Mit gondoltok ?



2014. jan. 21. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk, hogy mi a rossz, amikor semmit nem írtál le, hogy hogyan csinálod? Fehérjét, akkor tudod is, hogy mire való, vagy csak azt hiszed, attól leszel izmos, hogy használod? Étrended milyen? Edzésterved milyen?

Alapismeretek vannak? Ha nem, akkor sürgősen mars Sárga Kapszulát olvasni és csak azután gyere vissza, ha az ott leírtakat már megértetted.

2014. jan. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze tisztában vagyok a fogalmakkal,és tudom,hogy a fehérje önmagában semmi..döntőrészben az étrendben múlik sok minden. hát vagy heti 3 kondiba járás vagy 4-5 nap itthon edzés másfél órán át. De többnyire felső testre akarnék edzeni mert űzök egy másik sportot ami a lábakat veszi igénybe.
2014. jan. 21. 17:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy nem mondtad, hogy pontosan mennyi ideje edzel, de ha nem rég, akkor túl nagy eredményre ne számíts, ez alsó hangon egy több hónapos sport, de inkább több éves, mire eredményt tudsz felmutatni. Több hónapos tömegnövelő étrend mellett való súlyzós edzés után nézd meg, mire jutottál, meg persze közben is, hogy fejlődsz-e. A fehérje egy elég fontos tápkieg, edzés utánra jól jöhet, vagy ha nagyon nem tudod a fehérjemennyiséget tartani, de a vitamin szerintem rangban előtte jár.
2014. jan. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! És a képről mi a véleményed ?
2014. jan. 21. 19:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyelőre mit mondjak? Kezdő szint, ekto-mezo adottságok. Lesz ez majd jobb.
2014. jan. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem rég kezdtél bele minek raksz képeket? Pláne 60 kilósan, mit lehet szerinted erre mondani? Rakj akkor ha 80 kg vagy, akkor már meg lehet mondani hol van hiányosság, mert jelenleg az egész felső testeden.
2014. jan. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!