Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ránéznétek az étrendemre...

Ránéznétek az étrendemre (tömegnövelő)?

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok , 185 magas és 68kg .

Erről lenne szó , próbáltam keretnek megfelelően :


1:5tojásfehérje , 2sárgája + 100g teljes kiörlésű kenyér

2:100g puffaszott rizs+100g csirkemell

3:jumbo prof.(1teljes adag)

4:100g csirkemell + 100g barnarizs

5:150g zabpehely


Változtatnátok valamit ? Elkéne a segítség , mert olyan 80kiló környékére szeretnék eljutni , zsír is benne van :)


2014. febr. 8. 18:38
 1/9 anonim válasza:

5: 100g barna rizs + 100 g csirkemell

6: 200 g zsírszegény túró + 50 g zabpehely

Minden étkezéshez + legalább 50 gramm valamilyen zöldség.

2014. febr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minek ez a méregetés sosem értettem. Ez max annak kell, aki versenyre készül és már az utolsó hetekben vak. 68 kg vagy, egyél sokkal többet, mint szoktál és nőni fog a súlyod, ennyi. Én az első edző évemben 62 kg-ról felmentem 82-re 10 hónap alatt és csak simán többet ettem, mint azelőtt. Jött fel zsír is, de kit érdekel? Nekem aztán tök mindegy , hogy más mit gondol, én szeretek jókat enni és nehéz súlyokat mozgatni, a külső kb. semmit nem számít ha nem versenyzel az átlag embert nem érdekli. Ne a bodybuilder.hu-ból indulj ki, mert egy ellentmondás az egész weboldal, folyton b*ziznak másokat miközben egy olyan sportot képviselnek ahol felnőtt férfiak lebarnítózva, beolajozva, kisgatyában pózolnak más férfiak előtt. Ha napi 4szer eszel eleget és semmi kiegészítőt nem használsz viszont rendesen edzel ugyanolyan eredményt fogsz elérni.
2014. febr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Jött fel zsír is, de kit érdekel?"

Őt. És ha ő méreget, akkor méreget, hadd csinálja. Egyébként meg jobb, ha tudod, hogy miért nem fejlődsz, pontosan mit kell változtatni.

2014. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Második válasza még olvasásra sem érdemes. Igazava van orizának, attól mert valaki másképp csinálja (ráadásul jó be is zsírosodik) attól még nem kell őt követni.


A mérlegelés jó, mert tudod mennyit kell növelni/csökkenteni.


Utolsó étkezésre ne menjen ch és zsír se, mert az éjszakai növekedési hormon termelésed leminimalizálod.


Menjen zsírszegény túró, vagy sovány hús sok zöldséggel.

2014. febr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja, meg amúgy is, a szteroidnak tényleg sok mellékhatása van, de nem leszel tőle vak a verseny előtti hetekre.

(:DD)

2014. febr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó, akkor méregessetek de mégis a naturálon edzők 99%-nak nem számít semmit, de ha élvezitek, hogy ezzel töltitek az időtöket értelmetlenül, akkor hajrá. Itt ugyis csak broscience válaszokat ad mindenki szóval úgy olvasd!
2014. febr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Aki nem mérget és nincs étrendje, egy idő után nem fog fejlődni. Hiába mentél fel 60-ról 80-ra, lehet, hogy 80-ról 90-re étrend nélkül már nem menne. A szálkásodásról meg inkább ne is beszéljünk.
2014. febr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem méregetem nem jelenti, hogy nincs étrendem. A legtöbb, ami voltam 92 kg-s gömböc most vagyok 86 és 4 éve edzem. Nálam tömegelés: egy nap mondjuk csirke, csinálok 1 kg mellet és hozzá rizst, zöldséget és amennyi lemegy aznap, nem méregetem, hogy ez 100g vagy 105g. 68 kg-osan neki sem kéne ezen parázni, elég ha jó kajákat eszik, fiatalon nem fog elhízni ha valaki intenzíven edz.
2014. febr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem a méregetéstől nő az izomzata, ezt mi sem állítottuk...

Ha csak megsaccolod a mennyiségeket, úgy is el lehet találni körülbelül, de a méregetés nem egy nagy fáradtság, simán megoldható, és így pontosabb. Nem értem mi bajod ezzel.

2014. febr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!