Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelő étrend összeállitás?

Tömegnövelő étrend összeállitás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ektomorf alkat vagyok.1.5éve 48kg voltam 183cm magaságomhoz.Elkezdtem edzeni..30kgot nyomtam fekve..nevetséges kondicióm volt.volt egy fekvenyomó padom..és ennyi..nem nagyon mertem kondi terembe menni ilyen alkattal.Tavaly márciusba úgy döntöttem bele kezdek a Calisthenics-Street Workoutba..11hónapra rá 63kg lettem..kezdetekben 5-6ot huzockodtam..tolockodás is kb ugyan ennyi volt..11.hónap után elmondhatom h megérte ez az egész sokat fejlödtem..az étrendemen nem változtattam semmit!igazság szerint..nemvoltam nagyon eleresztve anyagiakkal igy hónap végén elég szegényes volt a kaja..valaki legyen szives felvenni velem a kapcsolatot és álitson nekem őssze egy egèsz hónapos étrendet.

2014. febr. 5. 08:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!