Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Étrend összeállítás? Lehetőleg...

Étrend összeállítás? Lehetőleg akik ezzel foglalkoznak. (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

16 éves vagyok 160 cm és 61 kg. Sportolni heti 2óra tánc (nem olyan intenzív:/) plusz a sulis 3 tesióra (az se valami intenzív.) Emellett feszesíteni szeretnék ahhoz valami gyakorlat?

Köszönöm előre is.


2012. nov. 24. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Me mi az a feszesítés? Izomtömeg növelés, vagy szálkásítás? Mert ez a kettő van. Ehhez a kettőhöz két ellenkező étrend kell. Tömegnöveléshez tömegnövelő étrend, szálkásításhoz szálkásító étrend.(De meglepő :D)
2012. nov. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én tavasz óta 15 kilót fogytam, leírom az étrendemet.

Reggeli: zabpehely darabokra vágott almával(vagy más gyümölccsel) és tejjel

Tízórai: suliban eszem egy almát és egy pohár joghurtot vagy egy müzliszeletet(ezt ritkábban, inkább joghurtot)

Ebéd: mindig eszem abból, amit itthon főznek, köretnek salátát vagy savanyúságot, ritkábban rizst választok krumpli és tészta helyett, de ha például tészta van abból sem csinálok nagy problémát, mindenből lehet enni, de mértékkel

Uzsonna: előfordul, hogy ez kimarad vagy egy almát vagy 1-2 mandarint eszem

Vacsora: hagymás rántotta 2 tojásból, túró körözöttnek megcsinálva, natúr csirkemell zöldségekkel, valamilyen saláta, főtt tojás, joghurt, kefir, sütőtök, ilyesmiket szoktam enni

Régebben eljártam futni, de a rosszabb idő miatt inkább itthon tornázom, eddig Jillian Michaels: Ripped in 30 programját csináltam, de most erre kaptam rá, most kezdtem el: http://www.youtube.com/user/zuzkalight?feature=results_main Minden héten új edzés van feltöltve és nagyon jók, nagyon el lehet fáradni bennük, de nem túl időigényesek(kb 15 perc). Egy edzést egy hétig minden nap kell csinálni, hatásról még nem nagyon tudok írni, mert pár napja kezdtem el.

2012. nov. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A feszesítés az, hogy undorító a combom meg narancsbőrös..hát kérlekszépen az lenne a feszesítés amitől FESZESEBB lesz a lábam..:)


Köszönöm ki fogom próbálni!:)

2012. nov. 24. 22:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!