Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem tudok hízni! Valami tanács?

Nem tudok hízni! Valami tanács?

Figyelt kérdés
az étkezésem rendben van, napi 5x-6x eszek, csirkét, rizst, halat, olajos magvakat, teljes kiörlésű kenyeret, tojást, zabpelyhet, napi 2x, reggel és edzés után protein turmix szőlőcukorral, reggel C és B vitamint. minden nap edzek, hétfő szerda pénzek másfél órás thai box edzésen veszek részt, a többi napon meg saját testsúlyos és súlyzós edzést csinálok, de nem hízok, csak szálkásodom. alapból sovány vagyok, nem fogyni szeretnék hanem tömeget növelni, izmosodni. 170 centi vagyok és 62 kiló. valami tipp?

2014. jan. 19. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Számold össze a mostani kalória beviteled és adjál hozzá holnaptól 1000ret.Egy hónap múlva újabb 1000ret,aztán tartsd amíg el nem éred a kívánt súlyt.
2014. jan. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
így is rengeteget eszek, mielőtt el kezdtem kondizni 2x ettem egy nap, tehát elég nagy a különbség a régi és az új étrend között. napi 8 tojás 1 doboz cottage chese, 3 gyümölcs, 1 tál zabpehely, 2 protein turmix, 2 szendvics magos/barna kenyérből pulykasonkával, zöldségek, rizs a csirke mellé, rengetek víz, de 1 kilót nem híztam. genetikailag az anyagcserém nagyon jó, eddig sem volt problémám amíg nem figyeltem az étrendemre
2014. jan. 19. 21:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Még mindig nem látom a kalóriát,hiába a felsorolás.Lehet,hogy 1 kanállal eszel mindenből,ezért nem mond ez semmit számok nélkül.
2014. jan. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 clint ***** válasza:

a tiszta étkezés nagyon vkony alkatuaknak nem hoz eredményt, hiába a kalóriaplusz stb...

iktass be nyugodtan szemetebb kaját is időnként, mert az anyagcsere ráállt a tiszta kajára.

Persze azért szolidan.

A teljeskiörlésü kenyeret és a zabpelyhet is lődd ki, hogy a rostbevitel is csökkenjen, egyél inkább durumtésztát, könyebben is emészted.

Kizárt, hogy zsírosodj, pláne ennyi edzés mellett szóval vedd lazábbra a kaját.

2014. jan. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom hogy zabálja és hagyd ezt az étrend dolgot neked nem rizs meg csirkekell nem zabpehely neked diszno kell meg szalonna kolbász reggelire hidd el pár héten belül hízni fogsz és ajánlom azt neked hogy kevesebbet edz ha nem tudsz hízni mert amit megeszel (kalóriát) el is egeted a nagy részét hajrá! Bocs a helyesírási hibákért telorol vagyok
2014. jan. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én úgy tudom hogy a bevitt kalóriák úgy jobb, ha zsírmentes húsból, komplex szénhidrátokból és jórészt telítetlen zsírokból állnak. Az offszezon időszak lényege nem a zsírtömeg növelése, hanem az izomtömegé.
2014. jan. 22. 21:07
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy mindennap van edzés nem éppen a legjobb.A thai box már eléggé kardió kategóriába tartozik, szóval jobban be van vonva az izomzat a mozgásba amivel önmagában még nem lenne baj, de mivel te azelőtti nap, még kondiztál, ahol szintén nem kevés izomrostot égettél, így semennyi ideje nincs a testednek újraépítkezni.

Ha van rá mód, akkor a szőlőcukrot Vitargo-ra cserélném. (bár őszintén én nem szeretek méricskélni sokat, ezért alapból tömegnövelős fehérjét veszek, pontosabban Volumass 35 prof-ot)

Thai box előtt és után én lenyomnék 1-1 adag BCAA-t.

De igazából a legeslegjobb az lenne ha lenne pihenőnap amikor semmit se csinálsz (jó persze nem holtan a földön kell feküdni, hogy Bunny-t idézzem, de ne edz semmit aznap)


Bár ahogy látom, értesz az étrend összeállításhoz azért nézegethetsz párat body.builder-en is. Ez a legszimpatikusabb nekem azok közül amik 60kilósoknak készültek:

[link]

2014. jan. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Teutul ***** válasza:
Hát, én a fogyókúrás oldalon vagyok. Én úgy adtam le 21 kg-ot eddig, hogy minimálisra csökkentettem a krumpli és tészta fogyasztásomat és eltöröltem a répacukrot az étrendemből. Illetve csak egy főétkezést tartok egy nap. Illetve figyelek a Glikémiás indexre. Feltételezem, hogy ha ezt megfordítod, hatásos lehet. Sok tészta, sok krumpli, sok cukor és édesség. Minél magasabb glikémiás indexű táplálékok minél nagyobb mennyiségben és minél gyakrabban. :)
2014. febr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
tömegnövelésről lenne itt szó, nem zsírosodásról. jó kajából akarok izomtömeget növelni, nem junk foodbol kövés lenni :D azért köszi a választ. (ha a tészta jó minőségű, akkor egészséges )
2014. febr. 22. 23:17
 10/10 A kérdező kommentje:
csak hogy értsétek ezt úgy kell elképzelni hogy nagy nehezen felettem magam 64.5-re, de egyik napról a másikra megint 62.4 vagyok.
2014. márc. 8. 21:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!