Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Suli mellet hogy lehet étrende...

Suli mellet hogy lehet étrendet csinálni? Úgy értem 7 étkezést 1 nap. Vigyek rizst meg csirkemellet? Valami tanács?

Figyelt kérdés
Eddig úgy csináltam hogy otthonról pakoltam szenyát, aztán suli után mentem edzeni és mikor hazajövök akkor megy a rizs meg csirkemell.

#suli és étrend
2013. dec. 27. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Vihetsz, vagy tk kenyér bele a hús.
2013. dec. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha jó étkezésed van akkor elég reggeli, tízórai, uzsonna vacsora. Ettől több étkezés felesleges én szerintem, ha csak nem versenyre készülsz.

Tudod akinek rossz a kajája az ehet egy nap 8x is, kevés lesz a jó tápanyag

2013. dec. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt sosem értettem. Miért nagyobb fáradság elővenni a csirkerizst, mint a parizeres zsömlét? A minimum az lenne, hogy a zsömébe csirkét és zöldséget raksz, de simán megoldható a pufirizs+csirkemell is.
2013. dec. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 clint ***** válasza:
Nem kell 7 étkezés akkor, legyen 5 vagy 6, és nem kell szenyát rakni bele mert az semmire sem jó és nem kell mindent szilárd kajából bevinni, és ha most leírod, hogy a szenyán kivül mást nem tudsz megoldani, akkor nem kell testépítéssel foglalkoznod...
2013. dec. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minek neked 7 étkezés, Arnold Classicra készülsz vagy hova? Egyébként meg mást is lehet enni nem csak csirke+rizs vagy szendvics variációk vannak.
2013. dec. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én iskolába tkzsömlét meg rántottcsirkét viszek.

Nekem így a legpraktikusabb. :-)

2013. dec. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!