Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Még kezdő vagyok, tehát...

Még kezdő vagyok, tehát kellene néhány tanács?

Figyelt kérdés

Nem akarok én egy "kigyúrt állat" lenni, csak jól akarok kinézni.

Elkezdtem utánanézegetni/olvasgatni ennek a gyúrásnak, és sok az ellentmondás. Van ahol azt olvastam, hogy kell közbe diétázni, másik helyen meg azt, hogy ilyenkor még több proteinre van szükség az izmok fejlődéséhez, tehát egyek gyakrabban, és sok húst.


Nah akkor most hogy is van ez ? :D Egyek sokat, vagy diétázzak ?


Másik kérdés, azt olvastam, hogy legsűrűbben minden második nap ajánlott gyúrni, mert az izmoknak be kell gyógyulniuk.


Ez igaz ? És ha igen, ha sűrűbben gyúrok, az káros lehet ?



2013. dec. 26. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sárga kapszula című könyvet olvasd el, tartalmazza az alapokat!
2013. dec. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Uhhhh itt azert nagy a gond.

nem volt Nektek biológia órátok?

2013. dec. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezért írtam én is a sárga kapszulát, nem pontos mindenben, de ezt mind nem lehet itt megmagyarázni.
2013. dec. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igy van,de azt se fogja érteni ha alap fogalmakkal nincs tisztában. :):):):):) De hajrá
2013. dec. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nekem nem kell elmagyarázni hogyan lesz az izom, meg nem tudom mi... 2 egyszerű kérdést tettem fel, azokra nem lehet válaszolni ?


Ez olyan mintha azt kérdezném, hogy mire van a fék az autóba, ti meg azt mondanátok hogy olvassam el a kresz könyvben az egész mechanika részt... Nem érdekel hogy működik a motor, csak az hogy mire jó a fék :D

2013. dec. 26. 19:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem, a kérdésed nem ilyen egyszerű, ha értenéd a dolgokat, nem tennél fel ilyen kérdést. Az a könyv segíteni fog!
2013. dec. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Na,ha nekem tisztába teszel egy két dolgot segítek.


'Nem akarok én egy "kigyúrt állat" lenni'


'Szerinted ez egyik napról a másikra megy?

Van ahol azt olvastam, hogy kell közbe diétázni, másik helyen meg azt, hogy ilyenkor még több proteinre van szükség az izmok fejlődéséhez'


ezt egyáltalán nem értem ezzel mit akarsz,kifejtenéd?


" Egyek sokat, vagy diétázzak ?"


és te olvastál utána a dolgokról? ne ámítsuk egymást.


"Másik kérdés, azt olvastam, hogy legsűrűbben minden második nap ajánlott gyúrni, mert az izmoknak be kell gyógyulniuk. "


..........

"Ez olyan mintha azt kérdezném, hogy mire van a fék az autóba, ti meg azt mondanátok hogy olvassam el a kresz könyvben az egész mechanika részt... Nem érdekel hogy működik a motor, csak az hogy mire jó a fék :D'


Ha alapvető élettani folyamatokkal nem vagy tisztában, hogy tudtál idáig életben maradni?

2013. dec. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Istenem, utolsó te nagyon fogyi vagy :)) Nah inkább nem is kell válaszolni...
2013. dec. 26. 19:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Saxx köszi :) nem kellett sokat várni :) :)
2013. dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak te vagy okos kérdező, tudjuk, mi hülyék vagyunk.
2013. dec. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!