Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nos hát van egy srác akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Officialzsani kérdése:

Nos hát van egy srác akivel facebookon és skypen is sokat beszélünk, talit beszéltünk meg és nem tudom hogy milyen témát hozzak fel vagy ilyesmi. Néhány jó tanács is jól jönne!?

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:

mondjuk olyan témákat amiket neten keresztül is kiveséztek? vagy van valami szabály arra hogy neten másról kell beszélni? feltételezem olyan dolgokról beszéltek ami érdekel. személyesen is mehet ugyanarról. ha online meghallgatja akkor személyesen is megfogja


ráadásul nemhiszem hogy mi ismerjük negyedannyira a srácot mint te..akkor miért hallgatnál egy ismeretlen ötletére?

2013. márc. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"acebookon és skypen is sokat beszélünk, talit beszéltünk meg és nem tudom hogy milyen témát hozzak fel vagy ilyesmi."


Jujj, faszbuk meg szkájp! :D

Amúgy akkor idáig milyen témátok volt ha most nem tudod??

2013. márc. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1. válaszoló köszönöm :D
2013. márc. 25. 23:41
 4/5 A kérdező kommentje:
2. válaszoló nem tudom :PP de azért köszi
2013. márc. 25. 23:42
 5/5 anonim válasza:
Semleges témát is bedobhatsz, ha nincs semmi ötlet egy adott pillanatban: kiemelsz valamit a környezetből, ahol taliztok. Jé itt milyen szépen csillog a hó, vagy mondjuk nézzetek kirakatot és cseréljetek véleményt, ha olyan helyen vagytok, stb. Vagy mesélj neki valamit amit még nem dumáltatok meg fb/skype-on keresztül, mi volt előző nap a barátok köztben, vagy mittudomén. :)
2013. márc. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!