Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki tud vagy szokott parkour-oz...

Ki tud vagy szokott parkour-ozni? És, hogy kezdted? Néhány jó tanács, tipp azon kívül, hogy előtte jó melegítsek be?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 18:06
 1/6 anonim válasza:
0%
parkur?vagy mi?az mi a rák?ilyeneket ne csinálj,teljesen fölösleges...menny el bicózni,vagy futni,úszni...SOKKAL értelmesebb,és SOKKAL több ok miatt érdemesebb csinálni..
2010. máj. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én kb 1 hónapja csinálom! Én ugy kezdtem hogy este rengeteget futok! Kicsit teltebb is vagyok de nem kövér! És ezért is mert hát ugrálás meg minden és az aztán izzaszt! :D

Sok fekvőtámasz, hasgyakorlat, gugolás. Ezek szinte fők de ha komolyan akarod csinálni ALAPTÓL KEZD! Én elejében kicsit bele kaptam és 1 hete 3 méterről le ugrottam én hülye és egy kicsit (hála Istennek) meghúzódott az izmom a térdemben mert nem is rolloztam utána. De ugy kezdtem és most folytatom is miutűn helyre jött a lábam hogy alaptól mint a lépcsőnjárást is, a leg elején kedzed vagyis futás, erősödés utána egyensúly gyakorlás távolugrás pároslábbal ugrás és így jutsz egyre feljebb!

itt egy link egy német gyerekről aki durván kezdte és egy sérülés után ujra kezdte ALAPTÓL:

http://www.youtube.com/watch?v=m0T9ZBKE22Y


És trükkök: itt le van írva minden amit tudni kell: [link]

2010. máj. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és sok sikert jó pk-t és vigyázz magadra! ;)
2010. máj. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi,rendben be tartok mindent ;P
2010. máj. 7. 21:39
 5/6 anonim válasza:
Szerintem kezd azzal hogy 2-3 km-t futsz naponta, aztán a has a hát és a karodra eddzél.Meg hát kéne egy kis egyensúly érzék. Az-az alap a Parkour-ben.
2010. júl. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ja és ha már úgy érzed haladsz akkor próbáld az egyszerűbb trükkökkel, pl vault, monkey hasonlók, és fokozatosan haladj egyre nehezebbek fele és akkor simán fog menni és aztán már saját ötleteid és trükkjeid is lehetnek.
2010. szept. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!