Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzéstervet, étrendet keresek...

Edzéstervet, étrendet keresek lányoknak?

Figyelt kérdés

Tudnátok segíteni? Amiket eddig találtam, az nem túl konkrét...


Még 1-2 kilót szeretnék fogyni zsírból, de akkor már a sovány kategóriába tartoznék (jelenleg 168 cm, 53 kg vagyok), és onnan szeretnék elkezdeni izmosodni.

olyan gazi kerek, feszes feneket szeretnék, lapos, nem kockás, még nőies hasat, stb...


Itthon rendszeresen tornázom, de alig izmosodom.

Sok fehérjét eszem, de megvan a zsír és szénhidrát bevitel is.

Valamit mégsem csinálok jól...


Mondjuk kardiozni nem nagyon szoktam.


Az is lehet, hogy az izomzatom hozzászokott az állandó terheléshez (mindig ugyanazokat a mozgásokat csinálom), és azért nem fejlődik?


Érdemes lenne súlyzókkal edzenem?


Nagyon hálás lennék, ha küldenétek valami részletes leírást!


(Én is kereshetnék még, de nézzétek el nekem, hogy Tőletek kérek segítséget, vizsgaidőszak van, és ez nagy időspórolás lenne nekem!)


Előre is köszönöm a segítséget!:)


2014. jan. 12. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:

A Fegyencedzés című könyvnek nézz utána.

Azt otthon is csinálhatod.

Elég sok butaság van benne de a tervek jók.

2014. jan. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fegyencedzést dugd fel a valagadba egy gerezd fokhagyma társaságában. Kérdező: alapismereteket olvasd el!
2014. jan. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!