Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Összeállítanátok nekem egy...

Összeállítanátok nekem egy edzéstervet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves vagyok 178 cm, 61 kg.

Az lenne a kérésem, hogy összeállítanátok nekem egy edzéstervet, melyet itthon is eltudok végezni?

Reggel vagy este/délután jobb edzeni?


A hasamon már látszódnak a kockák, de nem eléggé

Eddig kézilabdáztam, de sajnos feloszlott a csapat és most nincs semmilyen sportom...


Reggelire általában pirítóst eszek, majd második szünetben egy zsemlét ( szalámi, sajt, zöldség), negyedik szünetben még1, ha hazaérek akkor még eszek valamit és este főtételt


Köszi előre!



2014. jan. 5. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Túl szigorú a diétád.
2014. jan. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igazából ez nem diéta, csak nincs több étkezésre időm. Most is van egy lyukasórám és tudok írni. Ha több ételt viszek be akkor el lehetne érni valamilyen eredményt?


Persze szokott néha változni, ha pl megéhezek akkor bedobok még egy hamburgert vagy valamit


Akkor írnátok egy edzéstervet?

2014. jan. 6. 13:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Pirítóshoz, szalámis zsemléhez meg hamburgerhez mégis miféle edzéstervet lehet neked írni?

Harminc fekvőtámaszt nem lehet megcsinálni ilyen szar étrend mellett!

2014. jan. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!