Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Egy 14 éves fiú vagyok,183 cm...

Egy 14 éves fiú vagyok,183 cm és 95 kilót nyomok! Szeretem a zsiros kajákat meg az édességet is de már annyira el vagyok hizva hogy szégyenlek tükörbe nézni! Kérlek összeállitanátok nekem valamilyen edzéstervet?

Figyelt kérdés
2012. dec. 7. 20:27
1 2
 1/11 anonim válasza:
64%

Szia!

Én 15 éves lány vagyok, fél éve 168/75 kg voltam, most vagyok 168/65! (és még tart a folyamat)

Nem koplaltam, alig mozdultam meg.

Este hat után nem ettem semmit, de addig simán zabáltam csipszet, tortát, stb. Mondjuk alapból nem reggeliztem, mert nem szoktam, de neked ajánlok reggelire valami könnyű, de laktató kaját, például két főtt tojás abszolút nem hizlal:)

Lényeg a lényeg: Fél hatkor vacsizz, utána már ne egyél semmit!


Emellett még az is fontos, hogy jól kijöjj magaddal. Én is utáltam tükörbe nézni, de mikor elkezdtem ezt, minden este odaálltam a tükörbe és bátorítottam maga. Például: Ezaz, máris vékonyabb a combom! Hű, micsoda bomba csaj vagyok! - ilyenekkel fel lehet turbózni az egészet. Én tényleg nem csináltam mást, néha megpróbáltam edzeni, de sem időm, sem energiám nem volt rám.

Ha szeretnéd, levelezhetünk, hiszen még én is benne vagyok a dologban.


HAJRÁ! NEKED IS SIKERÜLNI FOG!


:) 15/L

2012. dec. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Awful11 ***** válasza:
100%

Szálkásító étrend és aerobik edzés kell.


Szálkásító étrend: Testtömegkilogrammonként 2-3 gramm fehérje és 2-1 gramm szénhidrát. Fehérje: sovány húsok(csirke, pulyka, hal) túró, tojásfehérje. Szénhidrát: Zab, barna rizs, zöldség, teljes kiőrlésű kenyér. Étkezz gyakran, 5-6-7 étkezés is simán belefér. Vacsorára csak fehérjét egyél. Igyál 2-3 liter vizet.

Végezz legalább fél óráig tartó aerob edzést(futás, gyors séta, biciklizés, ugrókötél, lépcsőzés) heti 4-5-ször.

Heti max. 0,5 kg fogyás a normális, több, mint 1 fogyásnál már izomveszés van.

2012. dec. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Az a lényeg hogy sokat eddz és egészségesen egyél. Hiába szereted a zsíros ételeket,ezeket mellőzd. Uralkodj magadon az a lényeg hogy gondolj mindig arra, hogy még mit érhetsz el! :) Nekem nincsenek ilyen problémáim sajnos. A sajnos alatt azt értem hogy én túl sovány vagyok. Már 4 éve azon küszködök h felszedjek pár kilót. Napi 6x eszek többet mint apám és bármelyik osztálytársam,de egyszerűen csak rossz az anyagcserém. Akik nem ismernek azok szokták mindig mondogatni hogy miért nem eszek,de aki ismer az tudja,hogy megállás nélkül csak eszek és nem én tehetek az alkatomról.
2012. dec. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Awful11 ***** válasza:

Te lehet hogy sokat eszel de nem olyanokat amitől hízni tudnál. Menny el konditerembe és csinálj tömegnövelő étrendet+ vegyél proteint meg dextrózt.

[link]


[link]

2012. dec. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát... majd igyekszem!
2012. dec. 11. 17:04
 6/11 anonim ***** válasza:
14 évesen vagy 183 cm?? Én most vagyok annyi pedig 20 éves vagyok és 110 kg.:D
2012. dec. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

nem szabad zsíros kaját enni. Edzeni kell javaslom a gyúrást, fogysz is és izmosodsz is. Az előttem levők már leírták hogy étkez és hogy egyél. csirkemell,tojás,hal,zöldség és gyümölcsek, köretnek mindig legyen zöldség,csirke comb de nem zsírosan. egyébként a neten is fönt van sok minden ezzel kapcsolatban. én 13-éves 165-centi vagyok és 75-kilo tömör izom :) és ez mind a sok edzéstől,gyúrástól, mozgástól no és persze az egészséges ételektől. Te ha a felesleget leadnád után tömeget növelnél(izom) leszálkásítanál akkor jó lennél hidd el.



Utóirat: ha leadtad a felesleget és gyúrsz vegyél be fehérjéket,proteint stb..... tömegnövelőt. (tömegnövelésnél akármilyen ételt ehetsz) sok sikert :)

2012. dec. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
a te bajod old meg,.
2013. febr. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Minek zabáltál annyit mint egy disznó! Most meg sír a szád, hogy koca vagy mi!!! Egész nap a gép előtt ültél és WOW- oztál vagy valami más fa@@@ággal játszottál tuti. Most meg máá jó vóna ha valami nőstény kirántaná a cerkát ugye! Eddig nem néztél tükörbe ba@@meg!! A mult héten is csöpögtél a zsírtól!

Egyszer csak beugrott: Hopp mangalica vagyok :D


Nem kell itt étrend meg ilyen fa@..ágok! Ne zabáljatok annyit mint egy zsírdisznó és folyamatosan sportoljatok b@@@átokmeg! És most jön az h hormonzavaros vagyok mi ! Azé vagyok dagi :D

Ne hormonzavarosak vagytok ti hanem lusta, igénytelen kocák ba@@@átokmeg!

A dagadt ember igénytelen, büdös sertés aki s@zarok magára. Aztán egysze csak hopppppp röfögök :D Hét ettől dobom el az agyam :D

Ahelyett, hogy most is a gép előtt ülsz és ilyen fa@.. sz kérdéseket teszel fel azért, hogy te megpróbáltad, inkább futottál volna két kört a ház körül!:D

Tuti má benőtte a f.@-szod is a zsír és verni sem tudod rendesen azéé parázol :D

Na most megnyugodtál cucu, hogy feltettél egy kérdést? Nyomás tolj be valami indító tápot meg egy csokit! :D Hü...@e f.!a.sz

2013. nov. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 renáta1992 válasza:
Hát az előbbi hozzászólás igen csak őszinteségre épült...:-) én mindenképpen elgondolkodtam.. hogy az emberek miként vélekednek a dagadt emberekről....!:-) de az őszinteség mindig a legcélszerűbb ezért kisfiam fogad meg az előttem szóló tanácsát...mert ha nem akkor meg 40 évesen is magadnak fogod kiverni.... én biztos nem gyűlnek hozzá....
2013. nov. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!