Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen aminosavat ajanlotokÍ?

Milyen aminosavat ajanlotokÍ?

Figyelt kérdés

2014. jan. 2. 18:07
1 2 3 4 5
 41/48 clint ***** válasza:

Nem gyomorrontásom lesz tőle tap bela de azon kívül hogy keserübb lesz az íze semmi külömbség nem lesz ennyi...

És minek vegyek többezerért egy ember? MErt nem lesz gyomorrontása?

2014. jan. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 tap bela ***** válasza:
akkor szedd szét az egészet, és egy szűrő segítségével csökkentsd benne a leucint. Remélem segítettem.
2014. jan. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 clint ***** válasza:
:D kb semmi értelme nem volt ennek a válasznak, köze nem volt ahhoz amit én írtam.
2014. jan. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 tap bela ***** válasza:
Most hogy megint elolvastam, én már nem is tudom az EAA, aminok mi a francnak. Talán mert évtizedek óta az izomfejlődés alapjai, de ha kivesszük a gyújtógyergyát a leucint, akkor nem lesz nagy bum. Ez igen reaális.
2014. jan. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 clint ***** válasza:

arra akartam kijukadni,hogy nem kellene 5-6 vagy többezerért eaa-t venni az edzés előtti italba, mível alapból az edzés előtti ital nem olyan fontos!!!

Nem azt, hogy a leucin keserüvé teszi és emiatt ne rakjunk bele :D

2014. jan. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 tap bela ***** válasza:
Miért írtam valamit? Csak hangosan gondolkodtam.
2014. jan. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 tap bela ***** válasza:

Biztosan nem fontos! most hogy átgondlom az egészet valóban nem lehet fontos, amikor edzés első félórájában az emberi szervezet BCAA szintje 35%-kal lezuhan.

A francnak kell szédelegni.

Igazad van nem kell bele arginin meg beta sem. Igyon egy kort ásványvizet, füredit.

2014. jan. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 tap bela ***** válasza:
De mintha magamban beszélnék, vagy zúg a fülem? A kérdezőt meg nem hallom, mi erről a véleménye. De lehet, hoyg most megy az édes élet 2014.
2014. jan. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!