Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Guggolásnál fáj a térdem....

Guggolásnál fáj a térdem. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Fáj is és ropog is, még akkor is, ha csak a saját súlyommal guggolok.

Most kezdtem el edzeni és nagyon zavaró, nem tudjátok, hogy mitől lehet és, hogy hogyan lehetne ezt enyhíteni, esetleg megszüntetni?


2013. dec. 17. 23:45
 1/6 ivcs válasza:
lehet nem melegítettél be eléggé
2013. dec. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egyszeruen mert nemtudsz gugolni

helyesen gugolni sulyal a trapezodon nemolyan egyszeru mint amilyennek tunik

2013. dec. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Csak guggolásnál? mert ha nem akkor irány térdsebészet. én nem vettem komolyan a testem jelzéseit és nem sokára műtik a térdemet. Pedig szabályosan guggoltam. Nagyon figyeltem mindenre h szabályosan hajtsam végre a feladatokat. de még is.. :S
2013. dec. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazából elég sok mindentől lehet, az első kérdés az nyilván az hogy helyesen guggolsz-e, és hogy rendesen bemelegitesz-e. Aztán a környéki izmok nincsenek rátapadva, megrövidülve? Bokád milyen?
2013. dec. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Rendesen be szoktam melegíteni és csak guggolásnál fáj, alapból nem.

Szerintem az lesz a gond, hogy nem csinálom teljesen szabályosan (pedig igyekszem) és nincs még megerősödve az a rész.

A bokámmal semmi gond nincs, az nem fáj és nem is ropog.


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2013. dec. 18. 18:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Az tök mindegy hogy nem fáj nem ropog, ha alapból szarul áll az kisugározhat a térdedre. menj el egy edzőhőz (próbálj neten keresni aki tud guggolni, tudok adni címet itt Budapesten, ha nem itt laksz keresgélj neten), elmész egy-két órára megnézi ka testtartásod, mobilitási gyakorlatokat csinálsz, megnézik azt a gyakorlatot amit kérsz, aztán majd elmondják a véleményüket.
2013. dec. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!