Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért fáj kevésbé a térdem...

Miért fáj kevésbé a térdem egylábas guggolásnál, ha közben térd fölött keresztbe van rakva a másik lábam?

Figyelt kérdés
Tehát 'rárakom' az egyik lábam a másikra, keresztbe, a térdem fölött, és így kevésbé érzem, hogy szúrna. Ennek van valami oka? És következménye (úgy értem, hogy kevésbé hatékony lesz az edzés'?
2013. márc. 11. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kéne szúrnia a térdednek, menj sportorvoshoz mielőtt nagyobb problémát csinálsz.
2013. márc. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

elég sok ízületem gyenge (jobb térdem kiment 2szer, bokával is volt gond még kiskoromba) porcok is rosszak (eléggé ropog csuklóm, térdem, bokám), de azt hallottam, hogy ha félguggolásokat csinálok, azzal pl comb és környező izmokat erősítem, és ez kicsit átveszi a szalagok szerepét

a porcra meg porcerősítőt kezdtem szedni hátha hat vmit

2013. márc. 11. 21:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Izület védőt és vitaminokat is szedj.
2013. márc. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!