Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Guggolásnál ropog a térdem,...

Linkoln kérdése:

Guggolásnál ropog a térdem, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Illetve ez mennyire baj?

Kerékpározáshoz egyáltalán van értelme guggolni?


2012. júl. 4. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Eléggé. Igyál többet, szedj valami ízületvédőt, és esetleg nézesd meg szakorvossal.
2012. júl. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Shai-Hulud ***** válasza:

Használj füldugót.

Ropogni fog utána is, de nem hallod. :-)


Vizsgáltasd meg, én már túl vagyok két feltöltésen, bár az sem sokat használt. Most ott tartok, hogy a doki szerint pár év múlva várólistás leszek egy térdprotézisre.

Ha még lehet valamit tenni vele, akkor azt idejében kell.

2012. júl. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Zakathol ***** válasza:

Melegíts be rendesen, szedj ízületvédőt (Arthroxon, Arthro guard, Joint-X), fogyassz normális mennyiségű vizet (20 testsúlykg-onént 1 liter minimum).

Ha 3-4 hónap alatt nem javul akkor azért nyilván egy doki nézzen rá.

2012. júl. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
dugd be a füled.
2012. júl. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gelazso ***** válasza:
Hagyd mindig a sarkad a talajon.Legyenek a la´baid és a térdet párhuzamosak és ne menj mélyre.Hajrá!
2012. júl. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem, nagyjából :D

Dokihoz még nem megyek, most kezdtem a guggolást, egyébként nem ropog meg bírja, megpróbálom szabályosan csinálni, meg iszok eleget, bár azt így is ugy is mert nagyon fontos.

Porcerősítőre nincs pénzem, remélem azért még most nem is kell, ráér az majd ha kiöregszek.

2012. júl. 5. 18:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!