Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha 22 évesen fáj a térdem és...

Ha 22 évesen fáj a térdem és nem tudok futni és guggolásos gyakorlatokat végezni mi mást csinálhatnék?

Figyelt kérdés

Kicsit el vagyok keseredve. Amikor belekezdek valamibe, például aerobik, utána fáj a térdem és nem nagyon merem folytatni tovább. Szeretnék futni, ugrálni, de nem megy. Vagy csak hozzá kellene szoktatni a térdem?

Talajgyakorlatokat szoktam csinálni, de szeretnék valami cardiot is végezni, így viszont nem könnyű.

Ja, és úszni nem tudok és nem is szeretnék. (víziszony...)

Tudnátok valamit ajánlani?

22L


2012. jún. 3. 06:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg repülni! Földet érésig elég kellemes, csak utánna nem tudom mi a helyzet hogy éreznéd magad. Ne sértődj meg kérlek, kedves ismeretlen!
2012. jún. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

meg kell erősíteni először az ízületed, a guggolás is menni fog fájdalom nélkül ha ezt megteszed.

indíts azzal hogy guggolás gyertyaállásban... könnyű, csinálj belőle minél több sorozatot így megerősödik a térded

2012. jún. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mennyen ízületvédő mondjuk animal flex
2012. jún. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ízületvédő árban talán a proenzi3 expur a legjobb napi 3 kapszula, 3 hónapon keresztül helyrehozza
2012. jún. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. jún. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!