Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez így jó lesz?

Ez így jó lesz?

Figyelt kérdés

Most kezdenék tornázni, vagyis volt hogy eljártam kondizni de csak rendszertelenul havi 3-4x max. (:D)

Ez lenne az edzésterv: Hetfo: Mell,bicespz

Kedd: Has (otthon)

Szerda: hát,tricepsz,trapéz

Csutortok:semmi

Péntek: láb, vádli, váll

és hétvégei napon még 1x has.

Ez mellet viszont heti 3x vegzek sportot amit 9 eve muvelek szoval nem fogom abbahagyni, de nem annyira megtrehelo jo kaja mellet lehet eredmény. Az ok hogy kezdenék tornázni az hogy itt 5 percre tolunk nyilt egy edzoterem.

A kajám a kovetkezo: Reggelire eszek egy tonhal konzervet ami saját nedvében vagy mi az abban van, azt olvastam hogy ez jo. Iskolába nem tudok nagyon mit enni jót szoval általában egy almát eszek, várnám a tippeket mit ehetnék suliba, ebédet is itt vegzem el heti 3x heti 2x minosegit.

Hazajovok eszek egy 250g sovány turot, utána elmegyek edzésre edzés után egy adag fehérje. Vacsorára megintcsak a tonhalat enném, és lefekvés elott 1 adag gainert.

Adataim: 18F

Magasság: 174

Súly: 61

Kb így nézek ki: [link]

bár kicsit vékonyabb de képet nem akarok feltenni.

De súlyomhoz képest nem nézek ki nagyon vékonynak erdekes mondom, kb mint o a képen.

cél a hízás nyárra valami forma elérése.

Várom a véleményeket.



2013. dec. 9. 20:39
 1/5 clint ***** válasza:

hát őőőő nem tudom mit mondjak...

reggeli tonhal olajban...hm

napközben alma...hm

edzés előtt túró....edés után fehérje de lefekvés előtt gainer...

kb összevisszaság az egész...

2013. dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor kedves clint, remélem eastwood :) ha nem tudsz mit mondani máskor ne írj akkor :)
2013. dec. 9. 20:50
 3/5 clint ***** válasza:

gainer reggel inkább

Vigyél rizset vagy zabpelyhet a suliba, valamiféle hussal, de a konzervet ott is elfogyaszthatod

edzés után is gainer, és utána megint valami szilárd öszetett kaja

este a túró és a fehérje...

2013. dec. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 clint ***** válasza:

amíg flegmáztál addig leírtam.... előbb vélemény aztán lehetőség...

és ha nyilvános oldalra írsz akkor lesz vélemény pláne mível a kérdésed is véleményre kérdez :)

(remélem brad pitt)

2013. dec. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a 2. Valaszt
2013. dec. 9. 21:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!