Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a stack jó lesz tömegnövelé...

Ez a stack jó lesz tömegnöveléshez?

Figyelt kérdés
4 Hónap múlva leszek 15. M1 szóval én néztem a Vitargot és a Carb-F szénhidrátot mellé Megadaily One plus és 100% WPP menne. Tömegnövelésre melyik lenne a jobb szénhidrát és miért? Másik miért nem? Válaszodat köszönöm!

2013. dec. 4. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Vitargo jobb, de aránytalanul drága, Carb-f hibátlan lesz. A többi jó.
2013. dec. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és megvan a carb f be minden ami a vitargoba kivéve a kreatin ... tömegnöveléshez jó mint egy tömegnövelő ???
2013. dec. 4. 15:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez szénhidrát, ha teszel mellé fehérjét ott vagy mint egy alap tömegnövelő. A Vitargoban nincs kreatin, valamit elnéztél.
2013. dec. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
alap..?? és még mik kellenének hogy elősegítsék az izom növekedését?
2013. dec. 4. 16:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Étrend, nem a kiegészítőktől nő az izom, ezek csak KIEGÉSZÍTŐK!
2013. dec. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
saxx: emlékezetem szerint 2 Vitargo van, az egyikben van hozzáadott kreatin, a másik sima ch(aztán lehet, hogy rosszul emlékszem, szóval nem udvariasság a feltételes mód).
2013. dec. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!