Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ma kezdtem a gyúrást. BCAA+B6...

Ma kezdtem a gyúrást. BCAA+B6 és CREATINE PH-X-t szedek. Mi a véleményetek? Mire számítsak? Gyors lesz az izom növekedés? Olyan válaszoljon aki nem hülyeséget ír!

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 19:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ezek nélkül is gyors az elején, úgyhogy teljesen feleslegesen szeded ezeket.

A hátulütője meg ott lesz a dolognak, hogy pont mikor majd belassul a fejlődésed, akkor nem tudsz majd semmihez sem nyúlni.

Szerintem elég lenne neked még multivitamint szedni, meg edzés után közvetlenül tömegnövelőt inni.

2013. dec. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Jaja, ez sok így kezdésként. Főleg a creatin. Most anélkül is gyorsan menne, utána meg megszokod és mikor lassulsz akkor nem használ normálisan.
2013. dec. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Annyit árulj el, hogy mi alapján választottad ki ezt a két terméket, és hogy van-e étrended.
2013. dec. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
gyorsan akarok fejlődni. és ezt ajánlották nekem. kreatint amugyis is szedni akartam, aminosavat meg ezt ajánlották. később nem fogok úgy fejlődni hogy szedem a kreatint ? holnap írja össze az edzőm a étrendet. és be fogom tartani! szóval? másvélemény?
2013. dec. 3. 19:57
 5/15 anonim ***** válasza:

Amino: Kezdőnek kb. nem oszt, nem szoroz, mivel a jó étrendtől is már "meglepődik" az izom, ez ahhoz képest apróság.

Kreatin: Kb. ugyanez, felesleges ilyen korán. Sőt, én kifejezetten kerülném. Mindennek megvan a maga ideje, nem kell sürgetni.

2013. dec. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Miféle véleményre vagy még kíváncsi? Világosan leírtuk, hogy a kezdeti fejlődés gyors lesz ezek nélkül is, aztán amikor belassul a fejlődésed, már semmilyen pluszal nem tudsz rásegíteni. Nem értem, hogy mi ebben a bonyolult?

Multivitamin, omega3 meg esetleg plusz c-vitamin kell, meg edzés utánra egy tömegnövelő.

2013. dec. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
ám 190 cm vagyok és 90 kg. van rajtam egy kis felesleg de hason. vállam is van meg karom is meg mellizmom is elég jóó. sokat szoktam dolgozni. és gondoltam télen kilököm magamat! azért szedek kreatint meg amint. szerintem meg nem hülyeség szednem. meg már nemtudok elmenni senkinek valaki aztmondja szedjem vaalaki meg h nem ! azért is szedem majd lesz valami :DD
2013. dec. 3. 20:09
 8/15 anonim ***** válasza:

" azért is szedem majd lesz valami :DD"


Akkor mi a szarnak kérdezed meg? Ötvenen leírtuk, hogy szar ötlet most ezekkel kezdeni, de Te csak ellenkezel... Ennek mi értelme?


Ha nem tudnám, hogy 25 kilóval nehezebb vagy nálam, akkor most nagyon csúnyákat írnék rád.

2013. dec. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, hogy miért tetted fel ezt a kérdést. Ha te már eldöntötted magadban, hogy ez így jó lesz, akkor teljesen feleslegesen túráztatsz itt minket.

Azért azt megfontolhatnád, hogy mindenki azt írta, hogy ne így csináld, és mindenki körülbelül ugyanazon indokok nyomán, szóval nem biztos, hogy mi vagyunk a szembe sávban.

2013. dec. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
meggyőztetek:! ) elrakom és nemszedem! étrendet betartom. és majd elszedem 1-2 hónap mulva :)
2013. dec. 3. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!