Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért fog el a hányinger...

Miért fog el a hányinger edzés közben?

Figyelt kérdés
Nem eszek előtte legalább 2órával ás nem is futás közben vagy egyből utána kezdődik,hanem később amikor a súlyokat emelem. Olyan erős ez a hányinger hogy azonnal abba kell hagynom és le kell ülnöm pihenni különben érzem hogy gáz lesz.
2013. nov. 28. 20:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne emelj olyan nagy súlyokat, és nem lesz gond.
2013. nov. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ha nem a felső határt emelem ki akkor az már nem tömegnövelés...ez kb olyan megoldás minthogy ne eddzek..
2013. nov. 28. 21:25
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért futsz súlyemelés előtt? Meg lehet, hogy sok a 2 óra nem kajálás előtte
2013. nov. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Mivan te mirol beszelsz nem a felso hatart emeled az nem tomegeles??fu baz.meg..dolgoz nagy sullyal de nem kell mindig a legnagyobbal a tomegeles csak a kajadon fog mulni javareszt
2013. nov. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%

azért jön rád a hányinger, mert nem lehet edzeni, meg kaját emészteni egyszerre.


Ha azért eszel, hogy legyen energiád edzeni, akkor most szólok, ez egy f4szság. Téveszme. az edzés alatt az izomglikogént használod el, ami már rég be van tárazva. (az előző edzés utáni megfelelő kajával) tökmindegy, hogy eszel e edzés elött. Ezzel csak annyit érsz el, hogy hányingered lesz, és nem tudsz edzeni.


edzés elött 3 órával már ne egyél. és akkor is csak egy fél adagot. a maradékot meg dobd hozzá az edzés utánihoz.

2013. nov. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

"Ha nem a felső határt emelem ki akkor az már nem tömegnövelés...ez kb olyan megoldás minthogy ne eddzek.."


Ez nem egészen így van,ugyanis tömegelésnél a kajád a döntő.Ha rendben van a kaja,akkor edzhetsz kisebb súlyokkal is.

2013. nov. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

"Téveszme. az edzés alatt az izomglikogént használod el, ami már rég be van tárazva. (az előző edzés utáni megfelelő kajával) tökmindegy, hogy eszel e edzés elött."


Értem. Tehát csak edzések után kell enni egy héten mondjuk 3-4-szer.


"edzés elött 3 órával már ne egyél. és akkor is csak egy fél adagot. a maradékot meg dobd hozzá az edzés utánihoz."


Aha, te is komoly szinten edzhetsz. Szerintem ne egyél csak edzés előtt 1 héttel.

2013. nov. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
kb ez lett volna az én válaszom is:D
2013. nov. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom...kiváncsi lennék mitől van ez...Én edzés elött bő 1 órával eszem kb 1 hete van ez nálam,előtte nem volt Talán pihenni kellene 1 hetet?
2013. nov. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én most azt találtam ki hogy futást kihagyom és csak karkörzésekkel melegítek be és nem iszom edzés közben. Ma volt edzés,semmi baj nem volt,remélem a továbbiakban is befog jönni.
2013. nov. 29. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!