Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem ezt?

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
Edzésen rámtör a hányinger, pedig előtte 2-3 órával eszek. Sőt, volt olyan is hogy ki kellett mennem hányni. Kb 3 hete vagyok így. Nem szédülök meg semmi, csak elkezd fájni a gyomrom éshányingerem lesz. Nem esik se a vérnyomásom le, se a vércukrom, nem szédülök, teljesen magamnál vagyok, csak nagyon fáj a hasam és hányingerem lesz.

2012. ápr. 16. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet magnézium hiány is. De az én tanácsom, hogy menj orvoshoz, mert ő ki tud vizsgálni, és szerintem vérvételre is szükség lesz.
2012. ápr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Túlzott megerőltetés okozhat hányingert, hányást. Mit edzel? Arnold Schwarzenegger is gyakorta volt rosszul testépítős korszakában edzéseken.. normálisnak tekinthető, bár tény, hogy ezzel azt jelzi a szervezeted, hogy sok amit csinálsz. Ne erőltesd meg magad ennyire.
2012. ápr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen. :)
2012. ápr. 17. 15:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!