Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés után miért fáj fejem?

Edzés után miért fáj fejem?

Figyelt kérdés
Gyúrás után mindig fáj a fejem egy fél órán keresztül és rosszul vagyok.Ez miért van?

2012. jún. 29. 15:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mit eszel és iszol edzés előtt, közben, után?
2012. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
7%
mindenkinek ott fáj ahol a leggyengébb
2012. jún. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Vagy dehidratálódsz, vagy leesik a vércukrod vagy magas a vérnyomásod.
2012. jún. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hát az evésre nem nagyon szoktam odafigyelni.Van amikor kolbászt,de van mikkor szalonnát eszek.Inni csak vizet szoktam vagy sört,de azt sose iszom edzés előtt vagy után pár óráig.


2. válaszoló: ANYÁD!!!



3. válaszoló: Azzal mit tudok kezdeni?Egyek többcukros ételt vagy mi?A vérnyomással mit lehet kezdeni? :S

2012. jún. 29. 16:19
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha leesik a cukrod, akkor nem csak a fejed fáj, hanem kicsit el is gyengülsz és nagyon izzadsz is, bár ezt ilyen melegben nehéz megmondani. Mit jelent az, hogy rosszul vagy?

Ha hányinger, szédülés, gyengeség, akkor több szénhidrát kell, növeld az edzés előtti ch mennyiséget.

Ha kevés vizet iszol, nagyon dehidratálódik a tested, edzés közben izzadsz, rengeteg vizet veszítesz és attól tud fájni az ember feje, igyál többet.

Ha vérnyomásgondjaid vannak, akkor nem árt egy kardiológust felkeresni, elsőnek háziorvosnál méresd meg a vérnyomásod, attól is nagyon tud fájni az ember feje.

2012. jún. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
pedig a 2. nak van igaza...
2012. jún. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyébként igen.Kicsit gyenge is vagyok utána. Rosszullét alatt azt értem,hogy émelygek és hányingerem van.Ezt a ch-t meg a szénhidrátot mivel tudom növelni?Közvetlen edzés előtt növeljem vagy napi rendszerességgel?
2012. jún. 29. 20:41
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem szétosztva előtte és utána is.
2012. jún. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És mivel tudom növelni a ch-t meg a szénhidrátot?
2012. jún. 30. 12:20
 10/14 anonim ***** válasza:

ch=szénhidrát.

Kajával. Ha nagyon elszán testépítő vagy, akinek ki van minden számolva, akkor dextóz, könnyen hasznosítható egyszerű szénhidrát kell.

Amúgy meg sima natúr szőlőcukrot veszel és edzés előtt, közben megeszel 1-2-t és semmi bajod nem lesz edzés után.

2012. jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!